CHERRY KC 4500 ERGO toetsenbord Universeel USB QWERTY Brits Engels Zwart
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
CHERRY KC 4500 ERGO. Toetsenbord formaat: Volledige grootte (100%). Stijl toetsenbord: Gebogen. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Aansluiting: USB, Toetsenbordindeling: QWERTY, Aantal toetsen, toetsenbord: 109. Polssteun. Snoerlengte: 1,8 m. Aanbevolen gebruik: Universeel. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
| Producent | CHERRY |
|---|---|
| Product type | Toetsenborden |
Gewicht en omvang
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 456 x 217 x 35 mm |
|---|---|
| Gewicht toetsenbord | 750 g |
Energie
| Type stroombron | USB |
|---|---|
| Stroomverbruik | 10 mA |
Eisen aan de omgeving
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 °C |
Toetsenbord
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
|---|---|
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Aansluiting | USB |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Taal toetsenbord | Brits Engels |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Aantal toetsen, toetsenbord | 109 |
| Levensduur toetsenbordtoetsen | 10 miljoen tekens |
| Windows-toetsen | Ja |
| Sneltoetsen | Ja |
| Aantal hot keys | 3 |
| Multimediatoetsen | Ja |
| Certificering | CEFCCcTUVusUKCA |
Verpakking
| Breedte verpakking | 475 mm |
|---|---|
| Diepte verpakking | 258 mm |
| Hoogte verpakking | 42 mm |
| Gewicht verpakking | 1,13 kg |
| Type verpakking | Doos |
Inhoud van de verpakking
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
|---|
Design
| Backlight | Nee |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Stijl toetsenbord | Gebogen |
| Ergonomisch ontwerp | Ja |
| Polssteun | Ja |
| Aanpasbare keyboard hoogte | Ja |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| LED-indicatoren | Status |
Muis
| Inclusief muis | Nee |
|---|
Kenmerken
| Snoerlengte | 1,8 m |
|---|
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716060 |
|---|---|
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 465 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 490 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 283 mm |
| Producten per pallet | 10 stuk(s) |