CHERRY KC 4500 ERGO toetsenbord Universeel USB QWERTZ Duits Wit
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
CHERRY KC 4500 ERGO. Stijl toetsenbord: Gebogen. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Aansluiting: USB, Toetsenbordindeling: QWERTZ, Aantal toetsen, toetsenbord: 109. Polssteun. Snoerlengte: 1,8 m. Aanbevolen gebruik: Universeel. Kleur van het product: Wit
Specificaties
| Producent | CHERRY |
|---|---|
| Product type | Toetsenborden |
Minimale systeemeisen
| Ondersteunt Windows | Ja |
|---|
Gewicht en omvang
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 456 x 217 x 35 mm |
|---|---|
| Gewicht toetsenbord | 750 g |
Energie
| Type stroombron | USB |
|---|
Eisen aan de omgeving
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 °C |
Toetsenbord
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
|---|---|
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Aansluiting | USB |
| Toetsenbordindeling | QWERTZ |
| Taal toetsenbord | Duits |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Aantal toetsen, toetsenbord | 109 |
| Levensduur toetsenbordtoetsen | 10 miljoen tekens |
| Sneltoetsen | Ja |
| Aantal hot keys | 3 |
| Multimediatoetsen | Ja |
| Certificering | CEFCCcTUVusUKCA |
Verpakking
| Breedte verpakking | 475 mm |
|---|---|
| Diepte verpakking | 258 mm |
| Hoogte verpakking | 42 mm |
| Gewicht verpakking | 1,13 kg |
Inhoud van de verpakking
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
|---|
Design
| Kleur van het product | Wit |
|---|---|
| Stijl toetsenbord | Gebogen |
| Ergonomisch ontwerp | Ja |
| Polssteun | Ja |
| Aanpasbare keyboard hoogte | Ja |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
Muis
| Inclusief muis | Nee |
|---|
Kenmerken
| Snoerlengte | 1,8 m |
|---|