CHERRY KW 3000 toetsenbord Universeel RF Draadloos QWERTZ Duits Wit
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
CHERRY KW 3000. Toetsenbord formaat: Volledige grootte (100%), Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Aansluiting: RF Draadloos, Toetsenbordindeling: QWERTZ, Aantal toetsen, toetsenbord: 109. Polssteun. Aanbevolen gebruik: Universeel. Kleur van het product: Wit
Specificaties
| Producent | CHERRY |
|---|---|
| Product type | Toetsenborden |
Gewicht en omvang
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 458 x 170 x 20 mm |
|---|---|
| Gewicht toetsenbord | 502 g |
Energie
| Type stroombron | Batterij/Accu |
|---|
Eisen aan de omgeving
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | -20 - 65 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 85 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 85 procent |
Toetsenbord
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
|---|---|
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Toetsenbordindeling | QWERTZ |
| Taal toetsenbord | Duits |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Keyboard key switch technology | Cherry LPK |
| Aantal toetsen, toetsenbord | 109 |
| Levensduur toetsenbordtoetsen | 10 miljoen tekens |
| Sneltoetsen | Ja |
| Aantal hot keys | 4 |
| Frequentieband | 2.4 -2.4835 GHz |
Verpakking
| Breedte verpakking | 474 mm |
|---|---|
| Diepte verpakking | 205 mm |
| Hoogte verpakking | 26 mm |
| Gewicht verpakking | 702 g |
Inhoud van de verpakking
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Receiver afmetingen (B x D x H) | 18 x 13 x 5 mm |
| Receiver gewicht | 1,5 g |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |
Design
| Backlight | Nee |
|---|---|
| Kleur van het product | Wit |
| Polssteun | Ja |
| Aanpasbare keyboard hoogte | Ja |
Muis
| Inclusief muis | Nee |
|---|
Kenmerken
| Aansluitbereik | 10 m |
|---|---|
| Plug and play | Ja |
Duurzaamheid
| Certificaten van naleving | C-TICK, CE, Federal Communications Commission (FCC), GS mark, cTUVus, UKCA |
|---|