CHERRY KW 9100 SLIM toetsenbord Universeel RF-draadloos + Bluetooth QWERTY Brits Engels Zwart
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
CHERRY KW 9100 SLIM. Stijl toetsenbord: Recht. Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Aansluiting: RF-draadloos + Bluetooth, Toetsenbordindeling: QWERTY, Aantal toetsen, toetsenbord: 108. Snoerlengte: 1,2 m. Aanbevolen gebruik: Universeel. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
| Producent | CHERRY |
|---|---|
| Product type | Toetsenborden |
Gewicht en omvang
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 440 x 130 x 15 mm |
|---|---|
| Gewicht toetsenbord | 675 g |
Energie
| Type stroombron | Batterij/Accu |
|---|---|
| Keyboard batterij type | Ingebouwde accu |
| Batterijtechnologie | Lithium |
| Capaciteit van de accu/batterij | 650 mAh |
Eisen aan de omgeving
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | -15 - 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 85 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 85 procent |
Toetsenbord
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
|---|---|
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Aansluiting | RF-draadloos + Bluetooth |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Taal toetsenbord | Brits Engels |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Keyboard key switch technology | Cherry SX |
| Aantal toetsen, toetsenbord | 108 |
| Levensduur toetsenbordtoetsen | 10 miljoen tekens |
| Frequentieband | 2.4 - 2.4835 GHz |
| Certificering | CE, FCC, UKCA, China RoHS |
Verpakking
| Breedte verpakking | 528 mm |
|---|---|
| Diepte verpakking | 166,5 mm |
| Hoogte verpakking | 42 mm |
| Gewicht verpakking | 1 kg |
Inhoud van de verpakking
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Receiver afmetingen (B x D x H) | 19 x 14,5 x 6,5 mm |
| Receiver gewicht | 2 g |
Design
| Backlight | Nee |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Polssteun | Nee |
| Aanpasbare keyboard hoogte | Ja |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| LED-indicatoren | Ja |
Muis
| Inclusief muis | Nee |
|---|
Kenmerken
| Aansluitbereik | 10 m |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |