CHERRY KW 9200 MINI toetsenbord USB + RF Wireless + Bluetooth QWERTY Engels Zwart
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
CHERRY KW 9200 MINI. Toetsenbord formaat: 75%. Stijl toetsenbord: Recht. Aansluiting: USB + RF Wireless + Bluetooth, Toetsenbord toetsschakelaar: Schaar-toetsschakelaar, Toetsenbordindeling: QWERTY, Aantal toetsen, toetsenbord: 79, Aanbevolen gebruik: Universeel. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
| Producent | CHERRY |
|---|---|
| Product type | Toetsenborden |
Minimale systeemeisen
| Ondersteunt Windows | Ja |
|---|
Gewicht en omvang
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 295,49 x 129,03 x 15,86 mm |
|---|---|
| Gewicht toetsenbord | 442 g |
Energie
| Type stroombron | Batterij/Accu |
|---|---|
| Keyboard batterij type | Ingebouwde accu |
| Aantal batterijen (keyboard) | 1 |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Oplaadbaar | Ja |
| Oplaadbron | USB Type-C |
Eisen aan de omgeving
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 85 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 85 procent |
Toetsenbord
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
|---|---|
| Aansluiting | USB + RF Wireless + Bluetooth |
| Toetsenbord toetsschakelaar | Schaar-toetsschakelaar |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Taal toetsenbord | Engels |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Toetsenbord formaat | 75% |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Keyboard key switch technology | Cherry SX |
| Keycaps-materiaal | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) |
| Aantal toetsen, toetsenbord | 79 |
| Levensduur toetsenbordtoetsen | 10 miljoen tekens |
| Windows-toetsen | Ja |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Ingebouwd geheugen | Nee |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
Verpakking
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Breedte verpakking | 315 mm |
| Diepte verpakking | 174 mm |
| Hoogte verpakking | 25 mm |
| Gewicht verpakking | 636 g |
Design
| Kleur van het product | Zwart |
|---|---|
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Polssteun | Nee |
| Aanpasbare keyboard hoogte | Ja |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| LED-indicatoren | Ja |
Muis
| Inclusief muis | Nee |
|---|
Kenmerken
| Aansluitbereik | 10 m |
|---|
Duurzaamheid
| Duurzaamheidscertificaten | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS, UKCA |
|---|