CHERRY Stream Desktop Recharge toetsenbord Inclusief muis Universeel RF Draadloos QWERTY Brits Engels Grijs
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
CHERRY Stream Desktop Recharge. Toetsenbord formaat: Volledige grootte (100%), Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Aansluiting: RF Draadloos, Toetsenbordindeling: QWERTY, Aantal toetsen, toetsenbord: 115, Aanbevolen gebruik: Universeel. Kleur van het product: Grijs. Inclusief muis
Specificaties
| Producent | CHERRY |
|---|---|
| Product type | Toetsenborden |
Minimale systeemeisen
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
|---|
Gewicht en omvang
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 462,2 x 165,8 x 34,1 mm |
|---|---|
| Gewicht toetsenbord | 905 g |
| Afmetingen muis (BxDxH) | 116 x 64,7 x 37,7 mm |
| Gewicht muis | 119 g |
Energie
| Type stroombron | Batterij/Accu |
|---|---|
| Keyboard batterij type | AAA |
| Aantal batterijen (keyboard) | 2 |
| Batterijtechnologie | Nikkel-Metaalhydride (NiMH) |
| Oplaadbaar | Ja |
Eisen aan de omgeving
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 °C |
Toetsenbord
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
|---|---|
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Taal toetsenbord | Brits Engels |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Keyboard key switch technology | Cherry SX |
| Aantal toetsen, toetsenbord | 115 |
| Levensduur toetsenbordtoetsen | 20 miljoen tekens |
| Multimediatoetsen | Ja |
| Frequentieband | 2.4 - 2.4835 GHz |
| Certificering | CEFCCBlue AngelVDE GSWHQL Win 10 64-bitUKCA |
Verpakking
| Breedte verpakking | 560 mm |
|---|---|
| Diepte verpakking | 186 mm |
| Hoogte verpakking | 48 mm |
| Gewicht verpakking | 1,39 kg |
Inhoud van de verpakking
| Aantal producten inbegrepen | 2 stuk(s) |
|---|---|
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Receiver afmetingen (B x D x H) | 19 x 14,5 x 6,5 mm |
| Receiver gewicht | 3 g |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |
Design
| Backlight | Nee |
|---|---|
| Kleur van het product | Grijs |
| Ergonomisch ontwerp | Nee |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| LED-indicatoren | Ja |
Muis
| Inclusief muis | Ja |
|---|---|
| Vormfactor | Ambidextrous |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Bewegingsresolutie | 2400 DPI |
| Aantal knoppen | 6 |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll | Ja |
| Scroll type | Wiel |
| Muis batterij type | AA |
| Aantal batterijen (muis) | 1 |
Kenmerken
| Aansluitbereik | 10 m |
|---|
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716060 |
|---|
Duurzaamheid
| Duurzaamheidscertificaten | Blue Angel, CE, VDE |
|---|