CHERRY STREAM KEYBOARD TKL toetsenbord USB QWERTY Engels Zwart
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
CHERRY STREAM KEYBOARD TKL. Aansluiting: USB, Toetsenbord toetsschakelaar: Schaar-toetsschakelaar, Toetsenbordindeling: QWERTY, Aantal toetsen, toetsenbord: 93. Snoerlengte: 1,8 m. Aanbevolen gebruik: Universeel. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
| Producent | CHERRY |
|---|---|
| Product type | Toetsenborden |
Gewicht en omvang
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 377 x 163 x 28,3 mm |
|---|---|
| Gewicht toetsenbord | 680 g |
Energie
| Type stroombron | USB |
|---|
Eisen aan de omgeving
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 85 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 85 procent |
Toetsenbord
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
|---|---|
| Aansluiting | USB |
| Toetsenbord toetsschakelaar | Schaar-toetsschakelaar |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Taal toetsenbord | Engels |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Keyboard key switch technology | Cherry SX |
| Aantal toetsen, toetsenbord | 93 |
| Levensduur toetsenbordtoetsen | 20 miljoen tekens |
| Multimediatoetsen | Ja |
| Certificering | CEFCCVDE GSBlue AngelChina RoHSUKCA |
Verpakking
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Breedte verpakking | 390 mm |
| Diepte verpakking | 206 mm |
| Hoogte verpakking | 20 mm |
| Gewicht verpakking | 830 g |
Design
| Kleur van het product | Zwart |
|---|---|
| Ergonomisch ontwerp | Ja |
| Polssteun | Nee |
| Aanpasbare keyboard hoogte | Ja |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
Muis
| Inclusief muis | Nee |
|---|
Kenmerken
| Snoerlengte | 1,8 m |
|---|
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716060 |
|---|
Duurzaamheid
| Duurzaamheidscertificaten | VDE, Blue Angel, CE |
|---|