CHERRY STREAM toetsenbord Kantoor USB QWERTY Brits Engels Zwart
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
CHERRY STREAM. Toetsenbord formaat: Volledige grootte (100%). Stijl toetsenbord: Recht. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Aansluiting: USB, Toetsenbord toetsschakelaar: Membraan keyswitch, Toetsenbordindeling: QWERTY, Aantal toetsen, toetsenbord: 105. Snoerlengte: 1,8 m. Aanbevolen gebruik: Kantoor. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
| Producent | CHERRY |
|---|---|
| Product type | Toetsenborden |
Minimale systeemeisen
| Ondersteunt Windows | Ja |
|---|
Gewicht en omvang
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 463 x 163 x 18 mm |
|---|---|
| Gewicht toetsenbord | 910 g |
Energie
| Type stroombron | USB |
|---|---|
| Stroomverbruik | 20 mA |
Eisen aan de omgeving
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 °C |
Toetsenbord
| Aanbevolen gebruik | Kantoor |
|---|---|
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Aansluiting | USB |
| Toetsenbord toetsschakelaar | Membraan keyswitch |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Taal toetsenbord | Brits Engels |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Keyboard key switch technology | Cherry SX |
| Aantal toetsen, toetsenbord | 105 |
| Levensduur toetsenbordtoetsen | 20 miljoen tekens |
| Windows-toetsen | Ja |
| Sneltoetsen | Ja |
| Aantal hot keys | 10 |
| Multimediatoetsen | Ja |
Verpakking
| Breedte verpakking | 480 mm |
|---|---|
| Diepte verpakking | 210 mm |
| Hoogte verpakking | 24 mm |
| Gewicht verpakking | 1,1 kg |
| Type verpakking | Doos |
Inhoud van de verpakking
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
|---|
Design
| Backlight | Nee |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Ergonomisch ontwerp | Nee |
| Polssteun | Nee |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Veiligheidsfunties | Spatwaterdicht |
Muis
| Inclusief muis | Nee |
|---|
Kenmerken
| Snoerlengte | 1,8 m |
|---|
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716060 |
|---|---|
| Producten per pallet | 36 stuk(s) |