CHERRY Stream Wireless toetsenbord Universeel RF draadloos + USB QWERTY Brits Engels Zwart
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
CHERRY Stream Wireless. Toetsenbord formaat: Volledige grootte (100%). Stijl toetsenbord: Recht. Connectiviteitstechnologie: Bedraad en draadloos, Aansluiting: RF draadloos + USB, Toetsenbordindeling: QWERTY, Aantal toetsen, toetsenbord: 115, Aanbevolen gebruik: Universeel. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
| Producent | CHERRY |
|---|---|
| Product type | Toetsenborden |
Gewicht en omvang
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 462,2 x 165,8 x 34,1 mm |
|---|---|
| Gewicht toetsenbord | 920 g |
Energie
| Type stroombron | Batterij/Accu |
|---|---|
| Keyboard batterij type | AA |
| Aantal batterijen (keyboard) | 2 |
Eisen aan de omgeving
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 85 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 85 procent |
Toetsenbord
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
|---|---|
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Aansluiting | RF draadloos + USB |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Taal toetsenbord | Brits Engels |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Keyboard key switch technology | Cherry SX |
| Aantal toetsen, toetsenbord | 115 |
| Levensduur toetsenbordtoetsen | 20 miljoen tekens |
| Multimediatoetsen | Ja |
| Frequentieband | 2.4 - 2.4835 GHz |
Verpakking
| Breedte verpakking | 478 mm |
|---|---|
| Diepte verpakking | 203 mm |
| Hoogte verpakking | 25 mm |
| Gewicht verpakking | 1,07 kg |
Inhoud van de verpakking
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Receiver afmetingen (B x D x H) | 19 x 14 x 6,5 mm |
| Receiver gewicht | 3 g |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
Design
| Kleur van het product | Zwart |
|---|---|
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Ergonomisch ontwerp | Nee |
| Polssteun | Nee |
| Aanpasbare keyboard hoogte | Ja |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| LED-indicatoren | Ja |
Muis
| Inclusief muis | Nee |
|---|
Kenmerken
| Aansluitbereik | 10 m |
|---|
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716060 |
|---|
Duurzaamheid
| Duurzaamheidscertificaten | Blue Angel |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS, VDE, CE |