CHERRY XS Complete G84-5200 toetsenbord USB QWERTY Engels Zwart
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
CHERRY XS Complete G84-5200. Toetsenbord formaat: Volledige grootte (100%). Stijl toetsenbord: Recht. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Aansluiting: USB, Toetsenbord toetsschakelaar: Mechanische keyswitch, Toetsenbordindeling: QWERTY, Aantal toetsen, toetsenbord: 103. Snoerlengte: 2,5 m. Aanbevolen gebruik: Kantoor. Kleur van het product: Zwart
The compact keyboard "XS Complete" (G84-5200) offers a full keyboard layout complete with number block and is ideal for all applications with limited space and requiring frequent number entries. - Complete layout with numeric keypad. Ideal for applications requiring the frequent input of figures - High degree of reliability and precise keystroke feel thanks to individual keys with Gold Crosspoint contacts (Cherry ML technology) - Ideal for continuous usage due to the long operating life in excess of 20 million key confirmations per individual key - Compact dimensions and very low overall build height, ideal for restricted spaces and for 19" applications - Standardised measurements and installation dimensions of the complete XS product family - the keyboard can be adapted to every application - Lightweight - for applications where every gram counts
Specificaties
| Producent | CHERRY |
|---|---|
| Product type | Toetsenborden |
Gewicht en omvang
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 374 x 18 x 139 mm |
|---|---|
| Gewicht toetsenbord | 550 g |
Energie
| Type stroombron | USB |
|---|---|
| Stroomverbruik | 25 mA |
Eisen aan de omgeving
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 60 °C |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 °C |
Toetsenbord
| Aanbevolen gebruik | Kantoor |
|---|---|
| Aansluiting | USB |
| Toetsenbord toetsschakelaar | Mechanische keyswitch |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Taal toetsenbord | Engels |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Aantal toetsen, toetsenbord | 103 |
| Levensduur toetsenbordtoetsen | 20 miljoen tekens |
| Windows-toetsen | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| USB-hub | Nee |
| Bedoeld voor | Pc/server |
| Vingerafdruklezer | Nee |
| Certificering | cURus, c-tick, VCCI, CE, FCC, VDE, BSMI |
Verpakking
| Interface adapters meegeleverd | USB vrouwelijk - PS/2 mannelijk |
|---|---|
| Breedte verpakking | 393 mm |
| Diepte verpakking | 33 mm |
| Hoogte verpakking | 196 mm |
| Gewicht verpakking | 680 g |
Design
| Backlight | Nee |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Ergonomisch ontwerp | Ja |
| Polssteun | Nee |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Game-editie | Nee |
| LED-indicatoren | Ja |
Muis
| Inclusief muis | Nee |
|---|
Kenmerken
| Snoerlengte | 2,5 m |
|---|---|
| Plug and play | Ja |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716060 |
|---|---|
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 21 stuk(s) |