CHERRY XS Trackball toetsenbord USB QWERTY Amerikaans Engels Grijs
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
CHERRY XS Trackball. Toetsenbord formaat: Volledige grootte (100%). Stijl toetsenbord: Recht. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Aansluiting: USB, Toetsenbordindeling: QWERTY, Aantal toetsen, toetsenbord: 88. Snoerlengte: 2,5 m. Aanbevolen gebruik: Universeel. Kleur van het product: Grijs
The "XS Trackball Keyboard" (G84-5400) combines comfortable mouse control with compact dimensions. Via the optical trackball with two mouse keys, the cursor can be controlled easily and precisely. - Optical trackball with two mouse buttons for easy control of the cursor - High degree of reliability and precise keystroke feel thanks to individual keys with Gold Crosspoint contacts (Cherry ML technology) - Ideal for continuous usage due to the long operating life in excess of 20 million key confirmations per individual key - Compact dimensions and very low overall build height, ideal for restricted spaces and for 19" applications - Standardised measurements and installation dimensions of the complete XS product family - the keyboard can be adapted to every application - Lightweight - for applications where every gram counts - Plug & Play - can be used with the operating system's standard drivers - Supports Code Set 3 and UnifiedPOS - Fastening option for permanent installation - Detachable pluggable feet for individually adjusting the tilt of the keyboard - Freely programmable keys for even more time-saving operation
Specificaties
| Producent | CHERRY |
|---|---|
| Product type | Toetsenborden |
Gewicht en omvang
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 374 x 139 x 20 mm |
|---|---|
| Gewicht toetsenbord | 540 g |
Energie
| Type stroombron | USB |
|---|---|
| Stroomverbruik | 35 mA |
Eisen aan de omgeving
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 °C |
Toetsenbord
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
|---|---|
| Aansluiting | USB |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Taal toetsenbord | Amerikaans Engels |
| Aanwijsapparaat | Touchpad- + muisknoppen |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Aantal toetsen, toetsenbord | 88 |
| Levensduur toetsenbordtoetsen | 20 miljoen tekens |
| Windows-toetsen | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| USB-hub | Nee |
| Bedoeld voor | Universeel |
| Vingerafdruklezer | Nee |
| Certificering | cURus, c-tick, VCCI, CE, FCC, VDE, BSMI |
Verpakking
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
|---|---|
| Breedte verpakking | 393 mm |
| Diepte verpakking | 196 mm |
| Hoogte verpakking | 33 mm |
| Gewicht verpakking | 670 g |
Design
| Backlight | Nee |
|---|---|
| Kleur van het product | Grijs |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Polssteun | Nee |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
Muis
| Inclusief muis | Nee |
|---|---|
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Bewegingsresolutie | 500 DPI |
| Aantal knoppen | 2 |
Kenmerken
| Snoerlengte | 2,5 m |
|---|---|
| Plug and play | Ja |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716060 |
|---|---|
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 21 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 12 stuk(s) |