D-Link DES-1008C/E 8-Port Switch Fast Ethernet
Inloggen
Op voorraad - leverbaar binnen enkele dagen
Voor 14.00 uur besteld - meestal dezelfde dag verzonden
Art. nr. 21182520
Merk / Fabrikant D-LINK
Fabrikant artikel nr. DES-1008C/E
EAN 790069481239
Gewicht artikel 0,207 kg
Beschrijving
Schnelles Netzwerk – ganz einfach
  • 8 Hochgeschwindigkeits-Fast-Ethernet-Ports
  • Innovative D-Link Green Energiesparfunktionen
  • Kompaktes Design für flexible Platzierung
  • Lüfterloses Design für geräuschlosen Betrieb
Specificaties
Producent D-LINK
Product groep Netzwerk-Switches
Product type Netzwerk-Switch
Kleur wit
Netwerk standaard Fast Ethernet
LAN (Mbit/s) 10/100
Aantal Poorten 8
Fast Ethernet Ports RJ-45 8
Power over Ethernet (PoE) nein
Stackable nein
Afmeting (HxBxD) 126.6 x 57.35 x 22 mm
Stroomvoorziening Externes Netzteil
Aansluiting op het lichtnet Gerät-Konturstecker, Typ-C
Bedrijfstemperatuur min. 0 °C
Bedrijfstemperatuur max. 40 °C
Opslagtemperatuur min. -40 °C
Opslagtemperatuur max. 70 °C
Hoogte 22 mm
Breedte 127 mm
Diepte 58 mm
Gewicht 90 g
Hoogte verpakking 100 mm
Breedte verpakking 90 mm
Diepte verpakking 140 mm