D-Link DOM-530-TSO 4G LTE IIoT-Gateway

Art. nr. 21182380 Merk / Fabrikant D-LINK Fabrikant artikel nr. DOM-530-TSO EAN 790069475184 Gewicht artikel 1,066 kg
D-LINK

Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!

Inloggen
Op voorraad - leverbaar binnen enkele dagen
Voor 14.00 uur besteld - meestal dezelfde dag verzonden

Beschrijving

De DOM-530-TSO 4G IIoT-gateway biedt LTE Cat.4-connectiviteit, twee Gigabit-Ethernet-poorten met WAN-failover en ondersteuning voor twee SIM-kaarten voor een betrouwbaar netwerk.

  • 1x Gigabit Ethernet WAN/LAN-poort
  • 1x Gigabit Ethernet LAN-poort
  • Twee 3FF micro-SIM-slots
  • LTE: 150 Mbit/s (DL) / 50 Mbit/s (UL)
  • Failover tussen mobiel netwerk en Ethernet-WAN
  • 2x (RS-232 of RS-485) (aansluitblok)
  • 1x DI, 1x DO, ModBus
  • GPS/GLONASS
  • 1x USB-poort
  • IPv4/v6, statische route, RIPv1/RIPv2, OSPF, BGP
  • IPS, MAC-controle
  • IPsec, PPTP, L2TP, OpenVPN, GRE, VPN-pass-through
  • SMS-dienst
  • Beheer via web-UI, SSH en D-ECS
  • Groot bedrijfstemperatuurbereik (-30 tot +70 °C)
  • Stroomingang: 2-polige TB voor DC 9 V–36 V

Specificaties

Producent
D-LINK
Product groep
Netwerk componenten
Product type
Routers
Kleur
zwart
SIM-kaartsleuf
ja
4G-netwerk standaard
ja
WAN Interface
RJ-45
LAN Interface
1x Gigabit-Ethernet
Bedrijfstemperatuur min.
-30 °C
Bedrijfstemperatuur max.
70 °C
Opslagtemperatuur min.
-40 °C
Opslagtemperatuur max.
85 °C
Hoogte
31 mm
Breedte
131 mm
Diepte
99 mm
Hoogte verpakking
80 mm
Breedte verpakking
250 mm
Diepte verpakking
290 mm
Gewicht verpakking
1.066 kg

Al 30 jaar staat het merk D-LINK voor hoogwaardige netwerk- en monitoringtechnologie en op maat gemaakte totaaloplossingen.

Het productportfolio van D-LINK biedt niet alleen technische oplossingen, maar levert ook consequent praktijkgerichte innovaties. Producten en oplossingen worden uit één hand aangeboden: draadloos, schakelen en videobewaking. Van een eenvoudige WLAN-router tot complexe netwerkaccessoires, de D-LINK biedt zo ongeveer alles.

D-LINK-producten zijn zowel geschikt voor privégebruik als voor professioneel gebruik in industrie en handel.

D-LINK Promotie

Productveiligheidsverordening

Informatie in overeenstemming met de EU Productveiligheidsverordening, ook bekend als de Product Safety Regulation (GPSR):


D-Link (Deutschland) GmbH
Schwalbacher Strasse 74, 65760 Eschborn, Germany
https://www.dlink.com/contact