DÄTWYLER patchkabel Cat.6 (klasse E) S/FTP, CU 7702 flex LS0H, Hirose TM21, grijs, 1 m
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
DÄTWYLER-datakabel CU 7702 flex LS0H, aan beide uiteinden voorzien van Hirose TM21-connectoren, voor gebruik in Gigabit-Ethernet-netwerken, Cat. 6, 1,2 GHz. Halogeenvrij, brandvertragend, rookarm.
- Hoogwaardige, flexibele patchkabel met paar- en totale afscherming op basis van de DÄTWYLER CU 7702 (Cat. 7)
- Aan beide uiteinden voorzien van Cat. 6-connectoren (Hirose TM21-connectoren)
- Knikbescherming en beschermflap voor vergrendelingspen
- 8 aders TP-koper, paarsgewijze afscherming: gelamineerde aluminiumfolie, totale afscherming: vertind kopervlechtwerk
- Kabelmantel: brandvertragend, rookarm, halogeenvrij polyolefine (FRNC/LSOH)
- Buitendiameter 6,0 mm (richtwaarde)
- Cat. 6 / Klasse E volgens ANSI / TIA
- Contactindeling 8 aders 1:1 volgens EIA/TIA 568
m gemessen.
Specificaties
| Producent | SECOMP |
|---|---|
| Product groep | Twisted Pair Kabel |
| Product type | S/FTP patchkabel (PiMF) |
| Kleur | grijs |
| Lengte | 1 m |
| Afschermings type | S/FTP (PiMF) |
| Overdracht kwaliteit | Cat6 / Class E |
| Impedantie | 100 Ohm |
| Aantal aders | 8 |
| Kabeldoorsnede (AWG) | AWG 26 |
| Kabel type | Soepel |
| Crossed | nee |
| Bezetting | 1:1 |
| Snagless connector | ja |
| Knikbeschermingstule | Geklemd |
| Kleur (Tule) | zwart |
| Buiten Ø Kabel | 6,0mm |
| Kabel LSOH | ja |
| Materiaal Buitenmantel Kabel | Halogeen vrije compound |
| Type connector kant 1 | RJ-45 |
| M/F kant 1 | Male |
| Type connector kant 2 | RJ-45 |
| M/F kant 2 | Male |
| Connector type RJ45 | HiRose TM21 |
| Hoogte verpakking | 50 mm |
| Breedte verpakking | 220 mm |
| Diepte verpakking | 220 mm |
| Gewicht verpakking | 0.052 kg |