Epson PJMB100 Maintenance Cartridge for Discproducer (MOQ=10)
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
Epson PJMB100 Maintenance Cartridge for Discproducer (MOQ=10). Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
Specificaties
| Producent | EPSON |
|---|---|
| Product type | Inktcartridges |
Gewicht en omvang
| Breedte verpakking | 60 mm |
|---|---|
| Diepte verpakking | 215 mm |
| Hoogte verpakking | 150 mm |
| Gewicht verpakking | 0,38 g |
Kenmerken
| Soort | Origineel |
|---|---|
| Merkcompatibiliteit | Epson |
| Compatibiliteit | - PP-100IIBD- PP-100II- PP-100II- PP-100AP |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Printtechnologie | Inkjetprinten |
| OEM-code | C13S020476 |
| Land van herkomst | China |
Logistieke gegevens
| Pallet brutobreedte | 80 cm |
|---|---|
| Pallet brutolengte | 120 cm |
| Pallet brutohoogte | 74,2 cm |
| Producten per pallet | 420 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 32 cm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 34 cm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 19 cm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| Palletbreedte (UK) | 100 cm |
| Palletlengte (UK) | 120 cm |
| Pallethoogte (UK) | 74,2 cm |
| Producten per pallet (UK) | 630 stuk(s) |
| Producten per palletlaag | 60 stuk(s) |
| Producten per palletlaag (UK) | 90 stuk(s) |