EXSYS EX-1095 - PCI-Express-adapterkaart, voor alle uitbreidingsbehuizingen
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
De EX-1095 is een PCI-Express-adapter voor de uitbreidingsboxen EX-1031 en EX-1032 (behuizing met 4 PCI-slots), EX-1035 (uitbreidingskaart met 4x PCI-slots zonder behuizing), EX-1041 en EX-1042 (behuizingen met elk 2x PCI- en PCI Express-slots) en EX-1045 (uitbreidingskaart met elk 2x PCI- en PCI Express-slots zonder behuizing). Bij de EX-1095 wordt ook een low-profile beugel meegeleverd, zodat de kaart in kleine behuizingen kan worden ingebouwd met een maximale bouwhoogte van 8 cm.
- PCI-Express-slotadapter
- Voldoet aan PCI Express Base, specificatie: revisie 1.0a
- PCI Express Advanced Error Reporting, ondersteunt functies waaronder ECRC
- Ondersteunt Extended Virtual Channel (VC), ondersteunt Active State Link Power Management
- Ondersteunt Wake Event en Beacon
- Gegevensoverdrachtssnelheid: Tot 250 MB/sec., volledige x1 PCI Express-doorvoer
- Aansluitingen: 1 x DVI-achtige aansluiting voor uitbreiding
- Hardwaresystemen: PCI Express-sleuf x1 tot x16
- Stuurprogramma's: Geleverd door het besturingssysteem! (Standaard PCIe-brug)
- Bedrijfstemperatuur: 0 °C tot 55 °C
- Opslagtemperatuur: -40 °C tot 75 °C Celsius
- Relatieve luchtvochtigheid: 5% tot 95%
- Afmetingen: 120 x 45 mm
- Gewicht: 500 g
- Leveringsomvang: EX-1095, DVI-kabel, LowProfile-beugel, handleiding
Let op! De EX-1095 is alleen als optie verkrijgbaar bij de hierboven genoemde EXSYS-producten en moet apart worden besteld.
Specificaties
| Producent | EXSYS |
|---|---|
| Product groep | interfacekaarten/-adapters |
| Product type | PCI-Express Adapter Karte |
| Leveringsomvang | EX-1095, DVI-kabel, LowProfile-beugel, handleiding |
| Bedrijfstemperatuur min. | 0 °C |
| Bedrijfstemperatuur max. | 55 °C |
| Opslagtemperatuur min. | -40 °C |
| Opslagtemperatuur max. | 75 °C |
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 45 mm |
| Gewicht | 500 g |
| Hoogte verpakking | 70 mm |
| Breedte verpakking | 170 mm |
| Diepte verpakking | 250 mm |
| Gewicht verpakking | 0.367 kg |