EXSYS EX-11017 16-poorts USB-C oplaadstation met hoog vermogen 1008 W
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
Met een enorm totaal uitgangsvermogen van 1008 W is het EX-11017 oplaadstation met 16 USB-C poorten bij uitstek geschikt als krachtig oplaadstation voor scholen/hogescholen, hotels, restaurants, verenigingsgebouwen en nog veel meer.
Alle 16 USB-C-poorten ondersteunen Power Delivery (PD) met een maximaal laadvermogen van 65 W per poort. Zo kunnen 16 laptops/MacBooks, maar ook smartphones, tablets en andere apparaten tegelijkertijd worden opgeladen.
Het alomvattende ventilatieconcept met temperatuurgestuurde ventilatoren voorkomt overmatige warmteontwikkeling en daarmee oververhitting in het binnenste van het laadstation.
Met de meegeleverde montagebeugels kan de EX-11017 in oplaadkasten of 19"-racks worden ingebouwd en deze zo omtoveren tot zeer efficiënte oplaadstations, die 's nachts bijvoorbeeld de tablets van een heel klaslokaal kunnen opladen.
- Gelijktijdig opladen van maximaal 16 apparaten, zoals laptops, tablets, smartphones, wearables enz.
- Krachtige ingebouwde voeding met een rendement van 94% en een totaal uitgangsvermogen van 1008 W
- USB-C Power Delivery (PD 3.0) met tot 65 W per poort (5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3,25A)
- Ondersteunt meer dan 20 oplaadprotocollen, zoals Qualcomm Quick Charge 5, Samsung AFC, Huawei FCP, TFCP, SCP, SFCP enz.
- Beveiliging tegen overstroom, overspanning, onderspanning, kortsluiting en overladen
- Meerdere temperatuurgestuurde ventilatoren voor optimale luchtcirculatie ter bescherming tegen oververhitting
- Meegeleverde montagebeugels voor inbouw in een laadkast of een 19"-rack (1U)
- 16 LED's voor weergave van de laadstatus
Specificaties
| Producent | EXSYS |
|---|---|
| Product groep | Spanning converter |
| Product type | USB oplaadstation |
| Kleur | zwart |
| Leveringsomvang | EX-11017, netsnoer, 19"-rackset, handleiding |
| Ingang | 220-240 VAC |
| Spanningssterkte | 1008W totaal vermogen |
| Uitgang-Aansluiting | 16x USB-C 1x netaansluiting C13 |
| Ondersteunde oplaadtechnologie | Quick Charge 4.0 |
| Gebruiksindicatie | Display met de huidige laadspanning en oplaadstroom per poort |
| Bedrijfstemperatuur min. | -55 °C |
| Bedrijfstemperatuur max. | 70 °C |
| Hoogte | 55 mm |
| Breedte | 440 mm |
| Diepte | 212 mm |
| Gewicht | 3330 g |
| Hoogte verpakking | 100 mm |
| Breedte verpakking | 250 mm |
| Diepte verpakking | 570 mm |
| Gewicht verpakking | 3.958 kg |