EXSYS EX-1226HM 14-in-1 dockingstation USB 3.2 Gen 2x1
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
14-in-1 dockingstation met een elegante behuizing van gegoten aluminium
De EX-1226HM is een USB-C-dockingstation met twee HDMI- en één DisplayPort-aansluiting, elk met 4K@60Hz, meerdere USB-A- en USB-C-poorten, een netwerkaansluiting en een kaartlezer.
Bovendien ondersteunt het USB-PD met maximaal 100 W voor het aansluiten van de USB-C voeding van de laptop of MacBook, waardoor deze tegelijkertijd worden opgeladen.
- 14-in-1-dockingstation met een elegante behuizing van gegoten aluminium
- Ondersteunt USB-C Power Delivery (PD) met een laadvermogen tot 100 W
- 2x HDMI 4K@60Hz en 1x DisplayPort (DP) 4K@60Hz
- Ondersteunt Multi Stream Transport (MST) voor maximaal 3 schermen met verschillende inhoud (MacOS: alleen dezelfde inhoud mogelijk)
- Gigabit Ethernet RJ45-poort
- USB 3.2 Gen 2x1-poorten: 1x USB-A, 2x USB-C
- USB 3.2 Gen 1-poorten: 2x USB-A
- Een USB 2.0-poort
- Kaartlezer voor SD/SDHC/SDXC en microSD/SDHC/SDXC
- Voor notebooks/MacBooks met USB-C aansluiting
Specificaties
| Producent | EXSYS |
|---|---|
| Product groep | Hubs |
| Product type | Docking Station |
| Kleur | zilver |
| Leveringsomvang | EX-1226HM, handleiding |
| Overdracht kwaliteit | USB 3.2 Gen 1 SuperSpeed 5 Gbit/s (USB 3.1 Gen 1, USB 3.0) |
| Max. Resolutie | 3840 x 2160 @60Hz (4K, UHD-1) |
| Type connector kant 1 | USB type C (USB-C) |
| M/F kant 1 | Male |
| Type connector kant 2 |
|
| M/F kant 2 | Female |
| Toepassing | extern |
| Bedrijfstemperatuur min. | 0 °C |
| Bedrijfstemperatuur max. | 55 °C |
| Hoogte | 144 mm |
| Breedte | 51 mm |
| Diepte | 17 mm |
| Gewicht | 120 g |
| Hoogte verpakking | 30 mm |
| Breedte verpakking | 120 mm |
| Diepte verpakking | 190 mm |
| Gewicht verpakking | 0.137 kg |