EXSYS EX-13021HMV USB 3.2 naar 1 Gigabit Ethernet B aansluiting
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
Met de EX-13021HMV kunt u een notebook, desktop pc of server in een 19"-rack via de USB-B poort (USB 3.2 Gen 1) aansluiten op een 10/100/1000 Mbit/s-netwerk.
Met de EX-13021HMV kunt u een notebook, desktop-pc of server in een 19"-rack via de USB-B-poort (USB 3.2 Gen 1) aansluiten op een 10/100/1000 Mbit/s-netwerk.
Hij kan ook naast een bestaande netwerkkaart worden geïnstalleerd. De installatie is zeer eenvoudig en vereist geen opening van de systemen. Door zijn compacte en robuuste ontwerp is de EX-13021HMV optimaal geschikt voor gebruik in ruwe omgevingen.
Bovendien is het mogelijk om de USB 3.2 Gen 1-kabel met de EX-13021HMV vast te schroeven. Bij de levering zijn twee wandbeugels en een DIN-railkit voor installatie in een 19"-rack inbegrepen.
- Voldoet aan de Universal Serial Bus 3.2 Gen 1-standaard
- Compatibel met de USB 2.0- en USB 1.1-standaard
- Ondersteunt full-duplex-werking met IEEE 802.3x-flowcontrole en half-duplex-werking met retourbelasting-flowcontrole
- Compatibel met IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab
- Ondersteunt IEEE 802.3az (Energy Efficient Ethernet)
- Ondersteunt crossover-detectie en automatische correctie
- Voeding via de USB-bus (bus-power)
- Ondersteunt “Wake-on-LAN”
- Vastschroefbare USB 3.2 Gen 1-kabel voor een veilige installatie
- Metalen behuizing met wand- en DIN-railkit voor industriële toepassingen
- LED-indicatie voor stroom en Ethernet-verbinding
- Chipset: ASIX AX88179
Specificaties
| Producent | EXSYS |
|---|---|
| Product groep | Netwerk-Adapter |
| Product type | Netwerk-Adapter |
| Leveringsomvang | EX-13021HMV, USB 3.2 Gen 1-kabel (met schroefverbinding), wandbevestigingsbeugel, DIN-railkit, handleiding |
| Afmeting (HxBxD) | 65 x 50 x 25 mm |
| Hoogte | 65 mm |
| Breedte | 50 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Gewicht | 132 g |
| Hoogte verpakking | 70 mm |
| Breedte verpakking | 170 mm |
| Diepte verpakking | 250 mm |
| Gewicht verpakking | 0.364 kg |