EXSYS EX-16601 PCIe FireWire IEEE1394B 3 poorten
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
FireWire 1394b PCIe-kaart met drie externe uitgangen
De EX-16601 PCI-Express FireWire 1394b-kaart breidt pc's, werkstations of servers uit met twee FireWire 1394b (FireWire 800)-poorten en één 6-pins FireWire 1394a (FireWire 400)-poort.
Hiermee maakt de kaart de aansluiting mogelijk van FireWire-apparaten zoals videocamera's of professionele audioapparatuur.
Bij de EX-16601 wordt een low-profile beugel meegeleverd voor smalle computerbehuizingen met een hoogte tot 8 cm.
- FireWire 1394b PCIe-kaart met drie externe uitgangen
- Ondersteunt maximaal 63 apparaten
- PCI Express-interface compatibel met de 1.0a-specificatie
- Apparaten kunnen via „hot swapping“ worden aangesloten en losgekoppeld zonder de computer uit te schakelen
- Kan ook worden geïnstalleerd als aanvulling op de FireWire-poorten van het moederbord
- Voldoet aan de IEEE1394b-standaard en is achterwaarts compatibel met IEEE1394a-2000 en de 1394-1995-standaard
- Ondersteunt PC- en MAC-systemen
- Chipset: Texas Instrument XIO2213
Specificaties
| Producent | EXSYS |
|---|---|
| Product groep | Interface kaarten |
| Product type | PCI-Express Adapter |
| Leveringsomvang | EX-16601, IEEE 1394b-kabel, low-profile beugel, handleiding |
| Bus-Systeem | PCI Express |
| Interface | 3x FireWire IEEE1394 |
| IEEE 1394 Interface | ja |
| IEEE 1394b Interface | ja |
| Data transfer-Snelheid | 800Mbps |
| Chipset | Texas Instruments |
| Systeem | Win2000/XP/Vista/Server 20xx/7/8.x/10/11 (32&64) Linux, Mac OS 10.x |
| Aansluitingen | 2x 9-pins FireWire 1394B-aansluiting (extern), 1x 6-pins FireWire 1394A-aansluiting (extern), 1x 4-pins Molex-voedingsstekker |
| Bouw hoogte | Low Profile |
| Installatie handleiding / Handboek | ja |
| Gewicht | 140 g |
| Hoogte verpakking | 40 mm |
| Breedte verpakking | 140 mm |
| Diepte verpakking | 230 mm |
| Gewicht verpakking | 0.138 kg |