EXSYS EX-60328 PoE++-splitter USB-C 60 W
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
De USB-C Gigabit Ethernet PoE++-splitter en netwerkadapter EX-60328 biedt een uitstekende verscheidenheid aan toepassingsmogelijkheden.
Hij splitst het signaal van een PoE-server (PSE) op in data en stroomvoorziening en levert via de USB-C-poort een vermogen tot 60 W met USB Power Delivery (PD).
Tegelijkertijd fungeert de USB-C-aansluiting als netwerkadapter en geeft de aangesloten computer toegang tot het ethernetnetwerk. Bovendien maakt de SFP-sleuf integratie in een glasvezelnetwerk mogelijk. Geschikte SFP-transceivers zijn verkrijgbaar als
accessoires. De robuuste metalen behuizing met de voorgemonteerde DIN-railkit en de meegeleverde wandbevestigingsbeugel maken een groot aantal toepassingen mogelijk, ook in ruwe omgevingen.
- PoE++-splitter, netwerkkaart en USB-C-oplader in één compact, industrieel apparaat
- Ideaal bijvoorbeeld voor systeembeheerders om de laptop rechtstreeks in de serverkast aan te sluiten
- Splits het PoE-signaal en geeft het gigabit-netwerksignaal af via de RJ45-poort en stroom via de USB-C-poort
- Volledig conform met IEEE 802.3af/at/bt Power over Ethernet (PoE), modus/alternatief A en B
- De geïntegreerde netwerkkaart integreert apparaten die op de USB-C-poort zijn aangesloten in het netwerk
- Toepassing als USB-C-oplader met USB Power Delivery (PD) tot 60 W
- SFP-sleuf voor integratie in een glasvezelnetwerk
- Vermindert de systeembekabeling, verbetert de systeemstabiliteit/veiligheid en verlaagt de onderhoudskosten
- Plug-and-play, geen configuratie of installatie nodig
- Stevige, compacte metalen behuizing, IP30
- Incl. DIN-railkit en wandmontagebeugel
Specificaties
| Producent | EXSYS |
|---|---|
| Product groep | Industrial Networking |
| Product type | PoE-Splitter |
| Kleur | zwart |
| Leveringsomvang | EX-60328, DIN-railset (voorgemonteerd), wandmontageset, handleiding |
| Netwerk standaard | Gigabit Ethernet |
| LAN (Mbit/s) | 10/100/1000 |
| Gigabit Ethernet Poort RJ-45 | 1 |
| Power over Ethernet (PoE) | PoE++ (IEEE 802.3bt) |
| Aantal Poorten PoE | 1 |
| Max. PoE uitgangsvermogen (totaal) | 60 W |
| Bouw type | DIN Rail |
| Montage haak | In verpakking inbegrepen |
| Bedrijfstemperatuur min. | -20 °C |
| Bedrijfstemperatuur max. | 70 °C |
| Hoogte | 95 mm |
| Breedte | 73 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Gewicht | 2.3 kg |
| Hoogte verpakking | 70 mm |
| Breedte verpakking | 140 mm |
| Diepte verpakking | 190 mm |
| Gewicht verpakking | 0.372 kg |