EXSYS EX-62021 5-poorts industriële Gigabit Micro Switch, Ongemanaged, USB-C voeding
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
5-poorts mini Gigabit Ethernet PoE+-switch
De kleine, industriële 5-poorts Gigabit-switch EX-62021 biedt ondanks zijn compacte afmetingen volledige Gigabit-prestaties op alle poorten.
Dankzij de stevige metalen behuizing en het uitgebreide bedrijfstemperatuurbereik van -40 °C tot 80 °C kan hij ook in ruwe omgevingen worden gebruikt.
In tegenstelling tot conventionele Ethernet-switches wordt de stroomvoorziening geregeld via een USB-C-poort, waardoor hij uiterst veelzijdig kan worden ingezet.
- 5-poorts 10/100/1000T Gigabit Ethernet
- USB-C-poort voor stroomvoorziening via vrijwel elke USB-stroombron
- Auto-MDI/MDIX maakt crossover-kabels overbodig
- Ondersteunt auto-negotiation en 10/100 Mbps half-/full-duplex en 1000 Mbps full-duplex
- Ondersteunt jumboframes tot 9 kB
- Plug-and-play, geen configuratie of installatie nodig
- Stevige, zeer compacte metalen behuizing, IP40
- Incl. DIN-railkit
- Uitgebreid bedrijfstemperatuurbereik van -40 °C tot +80 °C
Specificaties
| Producent | EXSYS |
|---|---|
| Product groep | Industrial Networking |
| Product type | Netwerk-switch |
| Kleur | zwart |
| Leveringsomvang | EX-62021, DIN-railkit, USB-A naar USB-C kabel 90 cm |
| Netwerk standaard | Gigabit Ethernet |
| LAN (Mbit/s) | 10/100/1000 |
| Aantal Poorten | 5 |
| Gigabit Ethernet Poort RJ-45 | 5 |
| Bouw type | DIN Rail |
| Beschermingsklasse (IP-code) | IP40 |
| Bedrijfstemperatuur min. | -40 °C |
| Bedrijfstemperatuur max. | 80 °C |
| Hoogte | 71 mm |
| Breedte | 56 mm |
| Diepte | 26 mm |
| Gewicht | 100 g |
| Hoogte verpakking | 70 mm |
| Breedte verpakking | 130 mm |
| Diepte verpakking | 190 mm |
| Gewicht verpakking | 0.226 kg |