EXSYS EX-62030MPoE-SFP-5+1-poorts industriële Gigabit SFP PoE+ mini-switch
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
Kleine, voor industriële toepassingen geschikte 5+1-poorts Gigabit PoE-switch (beheerd)
De compacte, industriële 6-poorts Gigabit web-managed PoE-switch EX-62030MPoE-SFP biedt ondanks zijn kleine afmetingen volledige Gigabit-prestaties op alle poorten.
Op vier van de vijf RJ45-poorten is elk tot 30 W beschikbaar voor het aansluiten van PoE-apparaten (PD's), zoals IP-camera's of IP-telefoons.
De SFP-sleuf maakt integratie in een glasvezelnetwerk mogelijk. Passende SFP-transceivers zijn als accessoire verkrijgbaar. De gebruiksvriendelijke, webgebaseerde beheerinterface van de EX-62030MPoE-SFP maakt een snelle en gemakkelijke installatie, configuratie en beheer mogelijk, inclusief configuratieback-ups en firmware-upgrades.
- 5x 10/100/1000Tx RJ45-poort, 1x 100/1000Fx SFP-sleuf, automatische detectie
- Webbeheer: browsergebaseerde toegang voor eenvoudige installatie en beheer
- Voedt maximaal 4 PoE-compatibele netwerkapparaten op afstand; verzendt gegevens en stroom via dezelfde kabel
- Volledig compatibel met IEEE 802.3af PoE (PSE) Type 1 = 15,40 W en
- IEEE802.3at PoE+ (PSE) Type 2 = 34,20 W
- Maximaal geleverd vermogen (PD): Type 1 = 12,95 W / Type 2 = 25,50 W
- Conform met IEEE 802.3af/at Power Over Ethernet (PoE), Mode/Alternative B
- Auto-MDI/MDIX maakt crossover-kabels overbodig
- Ondersteunt auto-negotiation en 10/100 Mbps half-/full-duplex en 1000 Mbps full-duplex
- Ondersteunt jumboframes tot 16 kB
- Aansluitblok voor redundante DC-ingang, 2x 12 V tot 48 VDC
- Stevige, zeer compacte metalen behuizing, IP40
- Incl. DIN-railkit
- Uitgebreid bedrijfstemperatuurbereik van -40 °C tot +80 °C
Specificaties
| Producent | EXSYS |
|---|---|
| Product groep | Industrial Networking |
| Product type | Netwerk-switch |
| Kleur | zwart |
| Leveringsomvang | EX-62030MPoE-SFP, DIN-railkit (voorgemonteerd), wandmontagekit, handleiding |
| Netwerk standaard | Gigabit Ethernet |
| LAN (Mbit/s) | 10/100/1000 |
| Aantal Poorten | 6 |
| Gigabit Ethernet Poort RJ-45 | 5 |
| Vrije slot tbv SFPs | 1 |
| Andere aansluitingen | 1x aansluitblok +12V tot +48V |
| Power over Ethernet (PoE) | ja |
| Aantal Poorten PoE | 5 |
| Max. PoE uitgangsvermogen per poort | 30 W |
| Max. PoE uitgangsvermogen (totaal) | 120 W |
| Bouw type | DIN Rail |
| Beschermingsklasse (IP-code) | IP40 |
| Bedrijfstemperatuur min. | -40 °C |
| Bedrijfstemperatuur max. | 75 °C |
| Hoogte | 30 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Diepte | 79 mm |
| Gewicht | 250 g |
| Hoogte verpakking | 0 mm |
| Breedte verpakking | 0 mm |
| Diepte verpakking | 0 mm |
| Gewicht verpakking | 0 kg |