EXSYS EX-K1598-2.0 USB4 kabel met USB-C stekker, 8K UHD-2, 40Gbit/s, 5A, 240W, zwart, 2 m
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
Deze hoogwaardige USB-C kabel volgens de USB 4.0 Gen 3x2 standaard zorgt voor een betrouwbare en snelle verbinding tussen uw apparaten en ondersteunt het opladen van aangesloten apparaten met maximaal 240 W.
- USB 4.0 Gen 3x2-aansluitkabel
- Aansluitingen: USB-C-connector aan beide uiteinden
- Achterwaarts compatibel met oudere USB-standaarden
- Compatibel met Thunderbolt 3
- E-Marker-chip voor het optimaliseren van de gegevensoverdrachtssnelheid en stroomsterkte tussen host en apparaat
- Gegevensoverdrachtssnelheid: tot 40 Gbit/s (2700 Mbps)
- 4 kanalen voor gegevensoverdracht, 8 kanalen voor video-overdracht
- Ondersteunt DisplayPort 1.2 - compatibel met bestaande DisplayPort-schermen, apparaten en kabels
- Ondersteunt 4K@120Hz (één scherm), 8K@60Hz (één scherm), 4K@60Hz (twee schermen)
- Ondersteunt USB-C Power Delivery (PD) 3.1 Extended Power Range (EPR) standaard met tot 240 W
- Laadvermogen: tot 5 A / 48 V, 240 W
- Kabeldiameter: 5,7 mm
- Afscherming: gevlochten en folie-afscherming
- Kabel met zwarte geweven mantel
De belangrijkste voordelen van USB4 zijn hogere overdrachtssnelheden (tot 40 Gbit/s), een beter beheer van de videobandbreedte (met behulp van een proces dat "protocol tunneling" wordt genoemd en dat DisplayPort-, PCIe- en USB-pakketten tegelijk verzendt terwijl de bandbreedte dienovereenkomstig wordt toegewezen) en optionele compatibiliteit met Thunderbolt 3-producten.
Specificaties
| Producent | EXSYS |
|---|---|
| Product groep | Kabel |
| Product type | USB4 kabel |
| Kleur | zwart |
| Lengte | 2 m |
| Leveringsomvang | EX-K1598-2.0 |
| Overdracht kwaliteit | USB4 Gen3x2 40 Gbit/s |
| Aansluitingen | USB type C (USB-C) Male / USB type C (USB-C) Male |
| Type connector kant 1 | USB type C (USB-C) |
| M/F kant 1 | Male |
| Type connector kant 2 | USB type C (USB-C) |
| M/F kant 2 | Male |
| Max. Resolutie | 7680 x 4320 @60Hz (8K, UHD-2) |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 40 Gbit/s |
| Toepassing | extern |
| Ondersteunde oplaadtechnologie | USB-PD - USB Power Delivery |
| Vermogen (max.) | 240 W |
| Kabel afscherming | afgeschermd |
| Handschroeven | nee |
| Gewicht | 70 g |
| Hoogte verpakking | 20 mm |
| Breedte verpakking | 120 mm |
| Diepte verpakking | 210 mm |
| Gewicht verpakking | 0.106 kg |