Fibre Optic kabel duplex, SingleMode E9/125µm LC/LC, geel, 7,5 m

Fibre Optic kabel duplex, SingleMode E9/125µm LC/LC, geel, 7,5 m

Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!

Inloggen
Op voorraad - leverbaar binnen enkele dagen
Voor 14.00 uur besteld - meestal dezelfde dag verzonden
Art. nr. 21060907
Merk / Fabrikant DIVERS
EAN 4049759024857
Gewicht artikel 0,068 kg
Kleur
Lengte

Beschrijving

  • Fibre patchkabel met hoogwaardige LC fibre connector (Ferrule ceramiek)
  • Aderopbouw: compacte ader (Faser in secundäire coating bewegelijk)
  • Kabelopbouw: Kevlar trekontlasting
  • Buitenmantel: Ø 1,8 x 3.6 mm
  • Opmerking: Kabel is alleen in de lengtes 1m, 2 m, 3m, 5m en 10m beschikbaar
  • xx = Kabellengte in meter
  • Geen andere lengtes behalve op aanvraag/productie
  • Voorbeeld: Kabel Lengte 3,0m is dan Best.-Nr. 21.06.0903
  • Product gelijk aan afbeelding

Specificaties

Producent DIVERS
Produkt groep Fiber Optic Kabel
Produkt type OS2 Fiber SingleMode
Kleur geel
Lengte 7.5 m
Aantal Leidingen 2
Kabel type Duplexkabel
Uitgangskabel nee
Leidingdoorsnede 9/125µm OS2
Aansluitingen LC / LC
Type connector kant 1 LC
Type connector kant 2 LC
Kleur (Kabel) geel
Aramid Trekontlasting ja
Crossed ja
Buiten Ø Kabel 1,8 x 3,6mm
Kabel LSOH ja
Hoogte verpakking 40 mm
Breedte verpakking 190 mm
Diepte verpakking 250 mm
Gewicht verpakking 0.068 kg
Kabel specs. Faser in secundäire coating

Downloads

Product Data Sheet - Nederlands (34,4 KB)

Download
Ben je zeker?