HP 143AD twee originele zwarte Neverstop-tonerbijvulkits
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
HP 143AD twee originele zwarte Neverstop-tonerbijvulkits. Zwarte toner paginaopbrengst: 2500 pagina's, Printkleuren: Zwart, Aantal per verpakking: 2 stuk(s)
Ideaal voor thuis en kleine kantoren die tegen een betaalbare prijs met de lasertechnologie van HP willen printen.
Print duizenden laserprinterpagina's van hoge kwaliteit zonder cartridge met het unieke, schone en eenvoudig te gebruiken tonerbijvulsysteem van HP. Print nog eens 2500 pagina's met de tweede tonerbijvulkit.[2] Reken op HP voor een simpele en betrouwbare printervaring.
Specificaties
| Producent | HEWLETT-PACKARD |
|---|---|
| Product type | Tonercartridges |
Technische details
| Inhoud | 2 tonerbijvulkits; Recyclinggids; Installatiegids; Garantieflyer |
|---|
Gewicht en omvang
| Breedte | 365 mm |
|---|---|
| Diepte | 137,9 mm |
| Hoogte | 64 mm |
| Gewicht | 700 g |
Eisen aan de omgeving
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 35 °C |
|---|---|
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 40 °C |
Verpakking
| Breedte verpakking | 365 mm |
|---|---|
| Diepte verpakking | 137,9 mm |
| Hoogte verpakking | 64 mm |
| Gewicht verpakking | 870 g |
| Type verpakking | Doos |
Brand-specifieke functies
| HP GTIN (EAN/UPC) | 193905679386 |
|---|
Overige specificaties
| Printtechnologie | Laserprinten |
|---|---|
| UNSPSC-code | 44103116 |
Kenmerken
| Soort | Origineel |
|---|---|
| Printkleuren | Zwart |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Type aanbod | Multi-verpakking |
| Compatibiliteit | HP 143 tonerbijvulkits werken met: |
| Aantal per verpakking | 2 stuk(s) |
| Zwarte toner paginaopbrengst | 2500 pagina's |
| Aantal zwarte tonercartridges | 1 |
| Inkjet Cartridge Type | Normaal rendement |
| Ingebouwde drumeenheid | Nee |
| Land van herkomst | China |
| HP-segment | Bedrijf |
Logistieke gegevens
| Maximum aantal stapelbare verpakkingen | 12 stuk(s) |
|---|---|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 4,46 kg |
| Aantal dozen per palletlaag | 8 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakkingen per palletlaag (EU) | 8 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 96 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 12 stuk(s) |
| Pallet brutobreedte | 120 cm |
| Pallet brutolengte | 80 cm |
| Pallet brutohoogte | 195,8 cm |
| Pallet brutogewicht | 385,1 kg |
| Palletgewicht (EU) | 481,3 kg |
| Palletbreedte (UK) | 120 cm |
| Palletlengte (UK) | 80 cm |
| Pallethoogte (UK) | 2,45 m |
| Palletgewicht (UK) | 481,3 kg |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1200 x 800 x 1958,09 mm |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1199,9 x 800,1 x 1958,1 mm (47.2 x 31.5 x 77.1") |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 385,1 kg (849 lbs) |
| Afmetingen Europese pallet (b x d x h) | 1200 x 800 x 2448,05 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht (imperiaal) | 4,01 kg (8.84 lbs) |
Duurzaamheid
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 2,7 |
|---|