HP 144A originele zwarte belichtingstrommel voor laserprinters
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
HP 144A originele zwarte belichtingstrommel voor laserprinters. Zwarte toner paginaopbrengst: 20000 pagina's, Printkleuren: Zwart, Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
Ideaal voor thuis en kleine kantoren die tegen een betaalbare prijs met de lasertechnologie van HP willen printen.
Print duizenden laserprinterpagina's van hoge kwaliteit zonder cartridge met het unieke, schone en eenvoudig te gebruiken tonerbijvulsysteem van HP. Print 20.000 pagina's alvorens de belichtingstrommel te vervangen.[1] Reken op HP voor een simpele en betrouwbare printervaring.
Specificaties
| Producent | HEWLETT-PACKARD |
|---|---|
| Product type | Tonercartridges |
Technische details
| Inhoud | Belichtingstrommel; Recyclinggids; Garantieflyer |
|---|
Gewicht en omvang
| Breedte | 387,1 mm |
|---|---|
| Diepte | 295,9 mm |
| Hoogte | 191 mm |
| Gewicht | 1,54 kg |
Eisen aan de omgeving
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 35 °C |
|---|---|
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 40 °C |
Verpakking
| Breedte verpakking | 387,1 mm |
|---|---|
| Diepte verpakking | 295,9 mm |
| Hoogte verpakking | 191 mm |
| Gewicht verpakking | 2,2 kg |
| Type verpakking | Doos |
Brand-specifieke functies
| HP GTIN (EAN/UPC) | 193905679379 |
|---|
Overige specificaties
| Printtechnologie | Laserprinten |
|---|---|
| UNSPSC-code | 44103109 |
Kenmerken
| Soort | Origineel |
|---|---|
| Printkleuren | Zwart |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Compatibiliteit | HP 144 belichtingstrommels werken met: HP Neverstop Laser 1001, 1201, 1202 |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Zwarte toner paginaopbrengst | 20000 pagina's |
| Aantal zwarte tonercartridges | 1 |
| Ingebouwde drumeenheid | Ja |
| Land van herkomst | China |
| HP-segment | Bedrijf |
Logistieke gegevens
| Maximum aantal stapelbare verpakkingen | 10 stuk(s) |
|---|---|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 1 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 2,2 kg |
| Aantal dozen per palletlaag | 8 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakkingen per palletlaag (EU) | 8 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 80 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 10 stuk(s) |
| Producten per pallet | 80 stuk(s) |
| Producten per pallet (EU) | 104 stuk(s) |
| Pallet brutobreedte | 120 cm |
| Pallet brutolengte | 80 cm |
| Pallet brutohoogte | 2,49 m |
| Pallet brutogewicht | 175,5 kg |
| Palletgewicht (EU) | 228,2 kg |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1200 x 800 x 2485,9 mm |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1199,9 x 800,1 x 2485,9 mm (47.2 x 31.5 x 97.9") |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 175,5 kg (387 lbs) |
| Afmetingen Europese pallet (b x d x h) | 1200 x 800 x 2485,9 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht (imperiaal) | 2,2 kg (4.84 lbs) |