HP 903 originele zwarte inktcartridge
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
HP 903 originele zwarte inktcartridge. Type zwarte inkt: Inkt op pigmentbasis, Inkjet Cartridge Type: Standaard, Volume zwarte inkt: 8 ml, Type aanbod: Enkele verpakking, Printkleuren: Zwart, Aantal per verpakking: 1 stuk(s), Paginaopbrengst zwarte inkt: 300 pagina's
Ideaal voor drukbezette ondernemers en kleine bedrijven die een professionele indruk willen maken en een goed bedrijfsresultaat willen halen.Lever betrouwbare prestaties en print professionele kleuren en zwarte tekst voor kantoorgebruik. Originele HP inktcartridges produceren altijd opvallende documenten. Print voordelig met gunstig geprijsde afzonderlijke inktcartridges en optionele high-capacity cartridges.[1,2]
Specificaties
| Producent | HEWLETT-PACKARD |
|---|---|
| Product type | Inktcartridges |
Technische details
| Andere EU-gevarenaanduiding(en) | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
|---|---|
| Inhoud | Inktcartridge |
Gewicht en omvang
| Breedte | 106 mm |
|---|---|
| Diepte | 23 mm |
| Hoogte | 113,5 mm |
| Gewicht | 30 g |
Eisen aan de omgeving
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | 5 - 45 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 15 - 35 °C |
Verpakking
| Breedte verpakking | 106 mm |
|---|---|
| Diepte verpakking | 23 mm |
| Hoogte verpakking | 113,5 mm |
| Gewicht verpakking | 50 g |
Brand-specifieke functies
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 889894728869; (303) 193015226234; (ACU) 193015226241; (BGX) 889894728876; (BGY) 889894728883; (LS1) 199764694270; (LS2) 199764694287; (LS3) 199764694294 |
|---|---|
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889894728869, 193015226234, 193015226241, 889894728876, 889894728883, 199764694270, 199764694287, 199764694294 |
Overige specificaties
| UNSPSC-code | 44103105 |
|---|
Kenmerken
| Printkleuren | Zwart |
|---|---|
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Type aanbod | Enkele verpakking |
| Compatibiliteit | HP 903 inktcartridges werken met: HP OfficeJet 6950 |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Paginaopbrengst zwarte inkt | 300 pagina's |
| Type zwarte inkt | Inkt op pigmentbasis |
| Printtechnologie | Thermische inkjet |
| Aantal zwarte inktcartridges | 1 |
| Volume zwarte inkt | 8 ml |
| Inkjet Cartridge Type | Standaard |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| OEM-code | T6L99AE |
| Land van herkomst | Ierland |
| Kleur van het product | Zwart |
| HP-segment | Bedrijf |
Logistieke gegevens
| Producten per pallet | 3780 stuk(s) |
|---|---|
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 63 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 9 stuk(s) |
| Aantal dozen per palletlaag | 7 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht | 214,7 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 60 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 3,09 kg |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1200 x 800 x 1161 mm |