Logitech MX Keys S toetsenbord Universeel RF-draadloos + Bluetooth QWERTY Brits Engels Grafiet
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
Logitech MX Keys S. Toetsenbord formaat: Volledige grootte (100%). Stijl toetsenbord: Recht. Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Aansluiting: RF-draadloos + Bluetooth, Toetsenbord toetsschakelaar: Schaar-toetsschakelaar, Toetsenbordindeling: QWERTY. Backlight type: LED. Aanbevolen gebruik: Universeel. Kleur van het product: Grafiet
Specificaties
| Producent | LOGITECH |
|---|---|
| Product type | Toetsenborden |
Minimale systeemeisen
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android 10.0, Android 11.0, Android 12.0, Android 8.0, Android 9.0, iOS 14, iOS 14.5, iOS 15, iPadOS |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
Gewicht en omvang
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 430,2 x 131,63 x 20,5 mm |
|---|---|
| Gewicht toetsenbord | 810 g |
Energie
| Type stroombron | Batterij/Accu |
|---|---|
| Keyboard batterij type | Ingebouwde accu |
| Aantal batterijen (keyboard) | 1 |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Capaciteit van de accu/batterij | 1500 mAh |
| Oplaadbaar | Ja |
| Oplaadbron | USB Type-C |
Toetsenbord
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
|---|---|
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Aansluiting | RF-draadloos + Bluetooth |
| Toetsenbord toetsschakelaar | Schaar-toetsschakelaar |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Taal toetsenbord | Brits Engels |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Toetsprofiel van computertoetsenbord | Low-profile |
| Ondersteuning voor meerdere apparaten | Ja |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
Software
| Downloadbare software | Logi Options+ |
|---|
Inhoud van de verpakking
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Receiver afmetingen (B x D x H) | 14,4 x 6,6 x 18,4 mm |
| Receiver gewicht | 2 g |
| Meegeleverde kabels | USB Type-A - USB Type-C |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
Overige specificaties
| Compatibiliteit | Logi Bolt USB receiver |
|---|---|
| Post-consumer gerecycled plastic | 26 procent |
Design
| Backlight | Ja |
|---|---|
| Kleur van het product | Grafiet |
| Backlight type | LED |
| Backlight-kleur | Wit |
| Aanpasbare achtergrondverlichting | Ja |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Materiaal | Aluminium |
| LED-indicatoren | Ja |
Muis
| Inclusief muis | Nee |
|---|
Kenmerken
| Aansluitbereik | 10 m |
|---|
Duurzaamheid
| Duurzaamheidscertificaten | CarbonNeutral, Forest Stewardship Council (FSC) |
|---|