Transcend ESD270C 1 TB Zwart
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
Transcend ESD270C. SSD capaciteit: 1 TB. USB-connector: USB Type-C, USB-versie: 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2). Leessnelheid: 520 MB/s, Schrijfsnelheid: 460 MB/s. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
| Producent | TRANSCEND INFORMATION |
|---|---|
| Product type | Externe solide-state drives |
| Opslagcapaciteit | 1 TB |
Poorten & interfaces
| USB-connector | USB Type-C |
|---|---|
| USB-versie | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
Gewicht en omvang
| Breedte | 55,7 mm |
|---|---|
| Diepte | 9,6 mm |
| Hoogte | 77 mm |
| Gewicht | 35 g |
Energie
| Operating voltage | 5 V |
|---|
Eisen aan de omgeving
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
|---|
Kenmerken
| Kleur van het product | Zwart |
|---|---|
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 256-bit AES |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717070 |
|---|
SSD (solid-state drive)
| SSD capaciteit | 1 TB |
|---|---|
| Leessnelheid | 520 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 460 MB/s |
| Type geheugen | 3D NAND |