Transcend ESD310C 1000 GB Zwart
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
Transcend ESD310C. SSD capaciteit: 1000 GB. USB-connector: USB Type-a naar USB Type-C, USB-versie: USB 3.2 Gen 2x2. Leessnelheid: 1050 MB/s, Schrijfsnelheid: 950 MB/s. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
| Producent | TRANSCEND INFORMATION |
|---|---|
| Product type | Externe solide-state drives |
| Opslagcapaciteit | 1000 GB |
Poorten & interfaces
| USB-connector | USB Type-a naar USB Type-C |
|---|---|
| USB-versie | USB 3.2 Gen 2x2 |
| Thunderbolt technologie | Ja |
Gewicht en omvang
| Breedte | 20 mm |
|---|---|
| Diepte | 7,8 mm |
| Hoogte | 71,3 mm |
| Gewicht | 11 g |
Eisen aan de omgeving
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 60 °C |
|---|
Kenmerken
| Kleur van het product | Zwart |
|---|
SSD (solid-state drive)
| SSD capaciteit | 1000 GB |
|---|---|
| NVMe | Nee |
| Leessnelheid | 1050 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 950 MB/s |
| Interface | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Type geheugen | 3D NAND |