Transcend SSD230S 2.5" 4000 GB SATA III 3D NAND
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
Transcend SSD230S. SSD capaciteit: 4000 GB, SSD-vormfactor: 2.5", Leessnelheid: 560 MB/s, Schrijfsnelheid: 520 MB/s, Overdrachtssnelheid: 6 Gbit/s, Component voor: PC/notebook
Specificaties
| Producent | TRANSCEND INFORMATION |
|---|---|
| Product type | Internal solid-state drives |
| Opslagcapaciteit | 4000 GB |
| Harde schijf, omvang | 2.5" |
Gewicht en omvang
| Breedte | 100 mm |
|---|---|
| Diepte | 69,8 mm |
| Hoogte | 6,8 mm |
| Gewicht | 53 g |
Energie
| Operating voltage | 5 V |
|---|
Eisen aan de omgeving
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
|---|---|
| Maximale temperatuur (in bedrijf) | 70 °C |
Kenmerken
| SSD-vormfactor | 2.5" |
|---|---|
| SSD capaciteit | 4000 GB |
| Interface | SATA III |
| Type geheugen | 3D NAND |
| NVMe | Nee |
| Component voor | PC/notebook |
| Overdrachtssnelheid | 6 Gbit/s |
| Leessnelheid | 560 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 520 MB/s |
| Random read (4KB) | 90000 IOPS |
| Random write (4KB) | 85000 IOPS |
| DevSlp (apparaat in slaapstand) ondersteuning | Ja |
| S.M.A.R.T. support | Ja |
| TRIM support | Ja |
| NCQ (Native command queuing) | Ja |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Nee |
| Ondersteunt Linux | Kernel 2.6.31 |
| TBW-classificatie | 2240 |
| Certificering | CE/FCC/BSMI/KC/RCM/UKCA |