TRENDnet TI-MGBSX GBIC 1000-Base-SX LC industriële multimode 550m

TRENDnet TI-MGBSX GBIC 1000-Base-SX LC industriële multimode 550m

Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!

Inloggen
Op voorraad - leverbaar binnen enkele dagen
Voor 14.00 uur besteld - meestal dezelfde dag verzonden
Art. nr. 21221325
Merk / Fabrikant TRENDNET
Fabrikant artikel nr. TI-MGBSX
EAN 710931161045
Gewicht artikel 0,064 kg

Beschrijving

1000Base-SX industriële SFP multi-mode LC-module (550 m)

De 1000Base-SX industriële SFP multi-mode LC-module van TRENDnet, model TI-MGBSX, is ontworpen om te werken binnen een breed temperatuurbereik en is zeer geschikt voor gebruik in industriële omgevingen. Deze SFP-module kan worden gebruikt met standaard SFP-slots die te vinden zijn op industriële switches en glasvezelconverters. De TI-MGBSX is compatibel met duplex LC-glasvezelconnectortypes en ondersteunt gigabit multi-mode glasvezelverbindingen over afstanden tot 550 m (1804 ft).

IEEE 802.3z Gigabit Ethernet-compatibel
ANSI Fibre Channel-compatibel
Voldoet aan Small Form-Factor Pluggable (SFP) en Multi-Source Agreement (MSA).
Breed bedrijfstemperatuurbereik - 40 tot 85 °C (-40 tot 185 °F)
Ondersteunt datasnelheden tot 1,25 Gbps
Zendbereik tot 550 m (1804 ft)
Ontworpen voor lage elektromagnetische interferentie (EMI)
Ondersteunt 850nm multi-mode netwerktransmissies
Duplex LC optische interface
Laag energieverbruik

Specificaties

Producent TRENDNET
Produkt groep Netwerk componenten
Produkt type SFP GBIC module
Kleur grijs
Bedrijfstemperatuur min. -40 °C
Bedrijfstemperatuur max. 85 °C
Hoogte 12.6 mm
Breedte 58 mm
Diepte 13.4 mm
Gewicht 18 g
Hoogte verpakking 60 mm
Breedte verpakking 80 mm
Diepte verpakking 40 mm
Gewicht verpakking 0.064 kg

Downloads

Manufacturer data sheet - Deutsch (786,4 KB)

Download

TRENDnet-producten bieden een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding met een meermaals bekroonde productlijn en bewezen betrouwbaarheid, uitstekende productkwaliteit, uitgebreide klantenservice, pre-sales technische ondersteuning en technische ondersteuning van wereldklasse.

TRENDnet Promotie

Ben je zeker?