VALUE USB-oplader met Euro-/US-stekker, 2 poorten type A+C, 65W
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
USB-oplader met 2 poorten, 1x USB-C + 1x USB-A, met een maximaal vermogen van 65 W voor het opladen van een smartphone/tablet, een externe SSD/HDD of andere apparaten
- Voor het opladen of als stroomvoorziening voor apparaten via hun USB-aansluiting
- Geschikt voor bijvoorbeeld smartphones/tablets, externe SSD’s/HDD’s of andere apparaten
- Ook een perfecte aanvulling op uw draadloze oplader, aangezien daar vaak geen stekkervoeding bij wordt geleverd
- Oplader met een USB Type-C-aansluiting, Power Delivery
- Witte PVC-behuizing en platte Eurostekker; door de Eurostekker te verwijderen kan er alternatief worden overgeschakeld naar een Amerikaanse stekker
- Ingangsspanning: 100 - 240 V AC, 50 - 60 Hz, de aangesloten spanning en frequentie worden automatisch herkend
- Uitgangsspanning:
3,3-11 V 2,25 A (PPS)
5 V 3 A, 9 V 3 A, 12 V 3 A, 15 V 3 A, 20 V 3,25 A (max. 65 W)
- USB-A-uitgang: 5 V 3 A, 9 V 2 A, 12 V 2,25 A, 20 V 1,35 A (max. 27 W)
- Uitgang USB-A + USB-C: 45 W + 12 W (max. 57 W)
- Uitgangsvermogen: 65 W
- Afmetingen: 85,6 x 57,7 x 46,1 mm
Specificaties
| Producent | VALUE |
|---|---|
| Product groep | Spanning converter |
| Product type | USB lader |
| Kleur | wit |
| Ingang | 100-240 VAC |
| Spanningssterkte | 65W |
| Afmeting (HxBxD) | 85.6 x 57.7 x 46.1 mm |
| Ingang-Aansluiting | Platte euro stekker |
| Uitgang-Aansluiting | 2x USB (1x USB A + 1x USB C) Female |
| Ondersteunde oplaadtechnologie |
|
| Regionaal gebruik | Europa behalve Ierland, Malta, Cyprus, Verenigd Koninkrijk |
| Aansluiting op het lichtnet | Eurostekker, Type-C |
| Hoogte | 46.1 mm |
| Breedte | 57.7 mm |
| Diepte | 85.6 mm |
| Gewicht | 108 g |
| Hoogte verpakking | 20 mm |
| Breedte verpakking | 50 mm |
| Diepte verpakking | 100 mm |
| Gewicht verpakking | 0.12 kg |