VALUE USB Typ C Docking Station, HDMI 4K, 2x USB A + Typ C PD
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
Verbinden Sie Ihr MacBook, Ultrabook, Notebook/Laptop über USB Typ C mit fest installierten Geräten - einem HDMI-Monitor etwa - und über die USB Typ A Ports mit z.B. Tastatur und Maus oder einer externen Festplatte, während Sie Ihr Gerät über den USB Typ C PD Port zeitgleich aufladen.
- Spiegeln oder erweitern Sie Ihr Display auf einen HDMI-fähigen Fernseher oder Projektor mit einer maximalen Auflösung von 3840x2160 @30Hz
- 1x USB 3.2 Gen 1 Typ A (5Gbit/s)
- 1x USB 2.0 Typ A (480 Mbit(s)
- USB Type C PD (Power Delivery) bis zu 100 Watt
- Tragbares, kompaktes Design
- Benötigt kein Netzteil
Opmerking: Ondersteuning van "Alternate Mode (DP Alt Mode)" vereist
Opmerking: volgens de huidige specificaties van USB.org hebben we de technische gegevens van onze USB 3-producten aangepast. De nieuwe aanduiding voor de al bekende USB-specificaties is gewijzigd in USB 3.2 Gen 1 (voorheen USB 3.0 / USB 3.1 Gen 1) en USB 3.2 Gen 2 (voorheen USB 3.1 / USB 3.1 Gen 2).
Specificaties
| Producent | VALUE |
|---|---|
| Product groep | Adapter, Terminatoren, Konverter |
| Product type | Notebook-Docking-Station |
| Kleur | grijs |
| Lengte | 0.1 m |
| Leveringsomvang | Docking Station |
| Max. Resolutie | 3840 x 2160 @30Hz (4K, Full HD) |
| Aansluiting kant 1 (PC) | USB-C |
| Aansluiting kant 2 (Peripherie) | 1x HDMI 4K30, 1x USB 3.2 Gen1 Type A, 1x USB 2.0 Type A, 1x Type C PD (Power Delivery) |
| Type connector kant 1 | USB Typ C (USB-C) |
| M/F kant 1 | Männlich (Stecker) |
| Type connector kant 2 |
|
| M/F kant 2 | Weiblich (Buchse) |
| Toepassing | extern |
| Afmeting (HxBxD) | 10 x 27 x 80 mm |
| Technische bijzonderheden | Power Delivery Funktion (100W) |
| Hoogte | 10 mm |
| Breedte | 27 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Gewicht | 29 g |
| Hoogte verpakking | 20 mm |
| Breedte verpakking | 100 mm |
| Diepte verpakking | 170 mm |
| Gewicht verpakking | 0.1 kg |