DEM-310GT Mini GIBC tbv singlemode Fibre (LC) - SECOMP Nederland GmbH
DEM-310GT Mini GIBC tbv singlemode Fibre (LC) DEM-310GT Mini GIBC tbv singlemode Fibre (LC)

DEM-310GT Mini GIBC tbv singlemode Fibre (LC)

Art.nr. 21140226
Fabrikant D-LINK
Art.nr. fabrikant DEM-310GT
EAN 0790069248146
Gewicht van het pakket 0,065 kg

  • Mini GBIC Transceiver, 1000BaseLX (LC-Duplex)
  • Full-Duplex
  • 802.3x Flow-Control
  • Hot-Swappable
  • Singlemode Fiber E9/125µm tot 10 km

Producent D-LINK
Produkt groep Netwerk-switches
Produkt type Accessoires

Het product assortiment van D-LINK biedt niet alleen technische oplossingen, maar levert ook steeds weer nieuwe praktische innovaties. Daarbij worden producten en oplossingen in één aangeboden: Wireless, Switching en Video Surveillance. Van eenvoudige WLAN routers tot zeer complexe netwerk Switches en accessoires.

D-LINK producten zijn geschikt voor privé doeleinden maar ook voor de professionele gebruikers in de industrie en instellingen.

alternatieve artikelen

  • 3rd Party GBic für D-Link DEM-310GT

    Art.nr. 21147085