ROLINE F.O. kabel 50/125µm, LC/LC, OM5, groen, 5,0 m - SECOMP Nederland GmbH
ROLINE F.O. kabel 50/125µm, LC/LC, OM5, groen, 5,0 m ROLINE F.O. kabel 50/125µm, LC/LC, OM5, groen, 5,0 m ROLINE F.O. kabel 50/125µm, LC/LC, OM5, groen, 5,0 m ROLINE F.O. kabel 50/125µm, LC/LC, OM5, groen, 5,0 m ROLINE F.O. kabel 50/125µm, LC/LC, OM5, groen, 5,0 m ROLINE F.O. kabel 50/125µm, LC/LC, OM5, groen, 5,0 m

ROLINE F.O. kabel 50/125µm, LC/LC, OM5, groen, 5,0 m

Art.nr. 21159274
Fabrikant ROLINE
Art.nr. fabrikant 21.15.9274
EAN 7611990158812
Gewicht van het pakket 0,1 kg

ROLINE glasvezel patchkabels in OM5-kwaliteit voor hoogwaardige glasvezelkabels in omgevingen met een hoge dichtheid.

De OM4 vezel is een 50 micron laser geoptimaliseerde vezel met uitgebreide bandbreedte.
Het wordt gebruikt om het systeem te verbeteren voor de bestaande 1 en 10 Gb/s-toepassingen en in de toekomst 40 en 100 Gb/s.

De OM4 vezel ondersteunt Ethernet, Fibre Channel, en OIF toepassingen voor groter bereik van meer dan 550 bij 10 Gb/s en voor extreem lange gebouw backbones en campus backbones van gemiddelde lengte. Met een effectieve modale bandbreedte (EMB, ook wel laser bandbreedte) van de 4700 MHz-km (meer dan tweemaal de IEEE eisen voor 10 Gb/s op 300 meter ondersteuning), is de OM4 vezel ook bijzonder goed geschikt voor kortere afstanden in geschikt voor datacenters en high performance computing toepassingen.

In gebruik bij lage datasnelheden, zoals 100 Mb/s of 1Gb/s is op een lijn met de OM4 OM2 of OM3 vezels. Hun ware kracht van de OM4 vezel met datasnelheden van 10 Gb/s en 40 Gb/s met een bereik van 550m en op 300m van ..



  • Alle ROLINE OM4 glasvezel kabels zijn als duplex-kabel met glasvezel 50/125 um uitgevoerd

  • De kabels worden

  • De kabels worden geassembleerd met hoogwaardige connectoren en bereiken de beste waarde voor insertion loss en reflectie
  • Beschikbare lengtes: 0,5, 1, 2, 3, 5 en 10m

Producent ROLINE
Produkt groep Fiber Optic Kabel
Produkt type Fiber Optic patchkabel OM5
Kleur groen
Lengte 5 m
Aantal Leidingen 2
Kabel specs. Compacte ader
Kabel type Duplexkabel
Uitgangskabel nee
Leidingdoorsnede 50/125µm OM5
Type connector kant 1 LC
Type connector kant 2 LC
Kevlar Trekontlasting ja
Buiten Ø Kabel 3 mm
Buitenmantel Kabel PVC
Kabel LSOH ja
Product Data Sheet - Nederlands (PDF)

De producten van ons eigen merk ROLINE zijn voor professioneel continu gebruik ontwikkeld. Met een 5 jarige werkingsgarantie staan wij voor de kwaliteit van ons product in.

alternatieve artikelen

  • ROLINE F.O. kabel 50/125µm, LC/LC, OM5, groen, 10,0 m
    Art.nr. 21159275
  • ROLINE F.O. kabel 50/125µm, LC/LC, OM5, groen, 2,0 m
    Art.nr. 21159272
  • ROLINE F.O. kabel 50/125µm, LC/LC, OM5, groen, 3,0 m
    Art.nr. 21159273
  • ROLINE F.O. kabel 50/125µm, LC/LC, OM5, groen, 1,0 m
    Art.nr. 21159271
Toon alles (4)