ROLINE Industr. Converter, 10/100/1000T - 100/1000 Fiber - SECOMP Nederland GmbH
ROLINE Industr. Converter, 10/100/1000T - 100/1000 Fiber ROLINE Industr. Converter, 10/100/1000T - 100/1000 Fiber ROLINE Industr. Converter, 10/100/1000T - 100/1000 Fiber ROLINE Industr. Converter, 10/100/1000T - 100/1000 Fiber ROLINE Industr. Converter, 10/100/1000T - 100/1000 Fiber ROLINE Industr. Converter, 10/100/1000T - 100/1000 Fiber

ROLINE Industr. Converter, 10/100/1000T - 100/1000 Fiber

Art.nr. 21131149
Fabrikant ROLINE
Art.nr. fabrikant 21.13.1149
EAN 7611990124695
Gewicht van het pakket 0,409 kg
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

  • Full Wire Speed converter van het Fast Ethernet signaal naar SFP poort
  • Auto-Negotiation 10/100Mbps of vaste instelling van de poort
  • Auto MDI/MDI-X
  • Keuze voor SFPs tbv 100Base-FX (21.14.3499) of tbv Gigabit Ethernet (Mini-GBICs: 21.14.3500, 21.14.3501, 21.14.3502)
  • Link Fault Pass Through Function
  • Verschillende configuratie mogelijkheden
  • Eenvoudige converter voor de 802.1Q VLAN paketten
  • weinig stroomverbruik
  • DIN montage
  • Stroomverbruik: +7 bis +30VDC: 2,6W(max.)
  • Bedrijfstemperatuur: - 20 ºC - +70 ºC
  • Ingang DC via klemmenblok
  • Voor de voeding besteld u de: 21.13.1226

Producent ROLINE
Produkt groep Netwerk-Converter
Produkt type Mediaconverter
Product Data Sheet - Nederlands (PDF)
Manufacturer data sheet - DATA SHEET - English (PDF)

De producten van ons eigen merk ROLINE zijn voor professioneel continu gebruik ontwikkeld. Met een 5 jarige werkingsgarantie staan wij voor de kwaliteit van ons product in.

accessoires

  • ROLINE SFP 100Base-FX, Multimode, 2km

    Art.nr. 21143499

  • MEAN WELL DR-45-24 Voeding tbv rail montage

    Art.nr. 21131226

  • ROLINE Mini-GBIC Module LX/LC, Single Mode, 20km

    Art.nr. 21143502

  • ROLINE Mini GBIC Module SX/LC, Multimode

    Art.nr. 21143500

  • ROLINE Mini-GBIC Module LX/LC, Single Mode, 10km

    Art.nr. 21143501

Toon alles (5)