TRENDnet TEG-MGBS20D3 Mini-GBIC Dual Wavelength Single-Mode LC 1310 20KM - SECOMP Nederland GmbH
TRENDnet TEG-MGBS20D3 Mini-GBIC Dual Wavelength Single-Mode LC 1310 20KM TRENDnet TEG-MGBS20D3 Mini-GBIC Dual Wavelength Single-Mode LC 1310 20KM TRENDnet TEG-MGBS20D3 Mini-GBIC Dual Wavelength Single-Mode LC 1310 20KM TRENDnet TEG-MGBS20D3 Mini-GBIC Dual Wavelength Single-Mode LC 1310 20KM TRENDnet TEG-MGBS20D3 Mini-GBIC Dual Wavelength Single-Mode LC 1310 20KM TRENDnet TEG-MGBS20D3 Mini-GBIC Dual Wavelength Single-Mode LC 1310 20KM TRENDnet TEG-MGBS20D3 Mini-GBIC Dual Wavelength Single-Mode LC 1310 20KM TRENDnet TEG-MGBS20D3 Mini-GBIC Dual Wavelength Single-Mode LC 1310 20KM

TRENDnet TEG-MGBS20D3 Mini-GBIC Dual Wavelength Single-Mode LC 1310 20KM

Art.nr. 21221082
Fabrikant TRENDNET
Art.nr. fabrikant TEG-MGBS20D3
EAN 710931502015

Der TEG-MGBS20D3 von TRENDnet schafft in Kombination mit dem TEG-MGBS20D5 eine Einzelstrang-Langstrecken-Glasfaserlösung mit einer Reichweite von bis zu 20 km (12,4 Meilen). Mit dieser Alternative können Sie Ihre bestehende Zweistrang-Glasfaserverbindung erweitern und daraus zwei separate Einzelstrang-Glasfaserverbindungen schaffen. Die SFP-Schnittstelle ist kompatibel mit Standard-SFP-Slots und verfügt über eine 1000BASE-LX SFP-Schnittstelle.

SFP Dual Wavelength Single-Mode LC Module The hot-pluggable TEG-MGBS20D3 must be paired with the TEG-MGBS20D5 or other compatible module. This SFP Dual Wavelength Single Mode LC Type module spans distances of up to 20 kilometers (12.4 miles). The SFP interface is compatible with standard SFP slots and offers a 1000 Mbps-LX SFP interface. - Must pair with TEG-MGBS20D5 or other compatible module - Compliant with IEEE 802.3z - ANSI Fiber Channel compliant - Compliant with Small Form-Factor Pluggable (SFP) Multi-Source Agreement (MSA) ports - Supports data rate of up to 1.25 Gbps - Transmission distance of up to 20 km (12.4 miles) - Metal Enclosure with low Electromagnetic Interference (EMI) design - Simplex LC optical interface - Hot pluggable - Low power consumption

Producent TRENDNET
Produkt type Netzwerk-Transceiver-Module
Gewicht en omvang
Breedte 57 mm
Diepte 13 mm
Hoogte 12 mm
Gewicht 18 g
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Technische details
Full duplex Nee
Netwerk
Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
Soort aansluiting SFP
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3z
SFP transceiver type LX
Fibre channel-poorten 1
Bekabelingstechnologie 1000 Mbps-LX
Certificaten
Certificering CE, FCC
RoHS compliance Ja
Inhoud van de verpakking
Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)
Prestatie
Soort kabel Vezel-optiek
Single-mode fiber (SMF) supported Ja
Kleur van het product Roestvrijstaal
Materiaal behuizing Metaal
Hot-plug ondersteuning Ja
Maximaal bereik 20000 m
Tx vermogen (max) 1310 dBmW
Rx vermogen (max) 1550 dBmW
Tx-golflengte (min) -9 nm
Tx-golflengte (max) -3 nm
Rx-golflengte (min) -23 nm
Rx-golflengte (max) -3 nm
Link budget -14 dB
PDF data sheet - Deutsch (PDF)
PDF data sheet - English (PDF)
PDF data sheet - Français (PDF)

TRENDNET ontwikkeld innovatieve, gebruikers vriendelijke en betrouwbare netwerken, waarop u kunt vertrouwen. Networks People Trust is onze doelstelling. TRENDNET oplossingen verbinden vele apparaten waardoor u eenvoudig en makkelijk verbonden kunt leven en werken. TRENDNET ontwikkeld sinds 1990 wereldwijd prijs aantrekkelijke netwerk oplossingen en verbindt u met alles wat u belangrijk vind.