TRENDnet TEG-MGBSX Mini-GBIC Multi-Mode SX Module (550M) - SECOMP Nederland GmbH
TRENDnet TEG-MGBSX Mini-GBIC Multi-Mode SX Module (550M) TRENDnet TEG-MGBSX Mini-GBIC Multi-Mode SX Module (550M) TRENDnet TEG-MGBSX Mini-GBIC Multi-Mode SX Module (550M) TRENDnet TEG-MGBSX Mini-GBIC Multi-Mode SX Module (550M) TRENDnet TEG-MGBSX Mini-GBIC Multi-Mode SX Module (550M) TRENDnet TEG-MGBSX Mini-GBIC Multi-Mode SX Module (550M) TRENDnet TEG-MGBSX Mini-GBIC Multi-Mode SX Module (550M) TRENDnet TEG-MGBSX Mini-GBIC Multi-Mode SX Module (550M) TRENDnet TEG-MGBSX Mini-GBIC Multi-Mode SX Module (550M) TRENDnet TEG-MGBSX Mini-GBIC Multi-Mode SX Module (550M) TRENDnet TEG-MGBSX Mini-GBIC Multi-Mode SX Module (550M) TRENDnet TEG-MGBSX Mini-GBIC Multi-Mode SX Module (550M) TRENDnet TEG-MGBSX Mini-GBIC Multi-Mode SX Module (550M) TRENDnet TEG-MGBSX Mini-GBIC Multi-Mode SX Module (550M) TRENDnet TEG-MGBSX Mini-GBIC Multi-Mode SX Module (550M) TRENDnet TEG-MGBSX Mini-GBIC Multi-Mode SX Module (550M) TRENDnet TEG-MGBSX Mini-GBIC Multi-Mode SX Module (550M) TRENDnet TEG-MGBSX Mini-GBIC Multi-Mode SX Module (550M)

TRENDnet TEG-MGBSX Mini-GBIC Multi-Mode SX Module (550M)

Art.nr. 21221075
Fabrikant TRENDNET
Art.nr. fabrikant TEG-MGBSX
EAN 710931501605
Gewicht van het pakket 0,066 kg
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

Das TEG-MGBSX Mini-GBIC Multi-Mode Modul funktioniert mit Standard-Mini-GBIC Steckplätzen der meisten Switche. Dieses Multi-Mode Modul vom Typ LC überbrückt Entfernungen bis zu 550m (1800 Fuß).

Erfüllt IEEE 802.3z Gigabit Ethernet Standards
Erfüllt ANSI Fiber Channel Standards
Small Form Factor Pluggable (SFP) Multi-Source Agreement (MSA) Ports
Unterstützt Datenrate bis zu 1,25 Gbps
Übertragungsentfernung bis zu 550 m (1800 Fuß)
Design des Metallgehäuses reduziert elektromagnetische Störung (EMI)
Duplex LC Optische Schnittstelle
Im laufenden Betrieb austauschbar
Geringer Stromverbrauch


Producent TRENDNET
Produkt type SFP-GBIC-Modul
Poorten & interfaces
Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 2
Aantal Gigabit Ethernet (koper)-poorten 2
Data-uitwisseling
Max. overdrachtssnelheid 1 Gbit/s
Beheerfuncties
Switch type Unmanaged
Overige specificaties
Connectiviteitstechnologie Bedraad
Ingangsspanning 3.3
Design
Stapelbaar Nee
Kleur van het product Zilver
Power over Ethernet (PoE)
Power over Ethernet (PoE) Nee
  • ROLINE F.O. kabel 50/125µm, LC/LC, OM4, violet, 10,0 m

    Art.nr. 21158758

  • ROLINE F.O. kabel 50/125µm, LC/LC, OM4, violet, 0,5 m

    Art.nr. 21158750

  • ROLINE F.O. kabel 50/125µm, LC/LC, OM4, violet, 3,0 m

    Art.nr. 21158753

  • ROLINE F.O. kabel 50/125µm, LC/LC, OM4, violet, 5,0 m

    Art.nr. 21158755

  • ROLINE F.O. kabel 50/125µm, LC/LC, OM4, violet, 15,0 m

    Art.nr. 21158756

  • ROLINE F.O. kabel 50/125µm, LC/LC, OM4, violet, 20,0 m

    Art.nr. 21158757

  • ROLINE F.O. kabel 50/125µm, LC/LC, OM4, violet, 2,0 m

    Art.nr. 21158752

  • ROLINE F.O. kabel 50/125µm, LC/LC, OM4, violet, 1,0 m

    Art.nr. 21158751

Toon alles (8)

TRENDNET ontwikkeld innovatieve, gebruikers vriendelijke en betrouwbare netwerken, waarop u kunt vertrouwen. Networks People Trust is onze doelstelling. TRENDNET oplossingen verbinden vele apparaten waardoor u eenvoudig en makkelijk verbonden kunt leven en werken. TRENDNET ontwikkeld sinds 1990 wereldwijd prijs aantrekkelijke netwerk oplossingen en verbindt u met alles wat u belangrijk vind.