TRENDnet TEG-MGBSX Mini-GBIC Multi-Mode SX Module (550M) - SECOMP Nederland GmbH
TRENDnet TEG-MGBSX Mini-GBIC Multi-Mode SX Module (550M) TRENDnet TEG-MGBSX Mini-GBIC Multi-Mode SX Module (550M) TRENDnet TEG-MGBSX Mini-GBIC Multi-Mode SX Module (550M) TRENDnet TEG-MGBSX Mini-GBIC Multi-Mode SX Module (550M) TRENDnet TEG-MGBSX Mini-GBIC Multi-Mode SX Module (550M) TRENDnet TEG-MGBSX Mini-GBIC Multi-Mode SX Module (550M) TRENDnet TEG-MGBSX Mini-GBIC Multi-Mode SX Module (550M) TRENDnet TEG-MGBSX Mini-GBIC Multi-Mode SX Module (550M) TRENDnet TEG-MGBSX Mini-GBIC Multi-Mode SX Module (550M) TRENDnet TEG-MGBSX Mini-GBIC Multi-Mode SX Module (550M) TRENDnet TEG-MGBSX Mini-GBIC Multi-Mode SX Module (550M) TRENDnet TEG-MGBSX Mini-GBIC Multi-Mode SX Module (550M) TRENDnet TEG-MGBSX Mini-GBIC Multi-Mode SX Module (550M) TRENDnet TEG-MGBSX Mini-GBIC Multi-Mode SX Module (550M) TRENDnet TEG-MGBSX Mini-GBIC Multi-Mode SX Module (550M) TRENDnet TEG-MGBSX Mini-GBIC Multi-Mode SX Module (550M) TRENDnet TEG-MGBSX Mini-GBIC Multi-Mode SX Module (550M) TRENDnet TEG-MGBSX Mini-GBIC Multi-Mode SX Module (550M)

TRENDnet TEG-MGBSX Mini-GBIC Multi-Mode SX Module (550M)

Art.nr. 21221075
Fabrikant TRENDNET
Art.nr. fabrikant TEG-MGBSX
EAN 710931501605
Gewicht van het pakket 0,011 kg
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

Das TEG-MGBSX Mini-GBIC Multi-Mode Modul funktioniert mit Standard-Mini-GBIC Steckplätzen der meisten Switche. Dieses Multi-Mode Modul vom Typ LC überbrückt Entfernungen bis zu 550m (1800 Fuß). Erfüllt IEEE 802.3z Gigabit Ethernet Standards Erfüllt ANSI Fiber Channel Standards Small Form Factor Pluggable (SFP) Multi-Source Agreement (MSA) Ports Unterstützt Datenrate bis zu 1,25 Gbps Übertragungsentfernung bis zu 550 m (1800 Fuß) Design des Metallgehäuses reduziert elektromagnetische Störung (EMI) Duplex LC Optische Schnittstelle Im laufenden Betrieb austauschbar Geringer Stromverbrauch

Producent TRENDNET
Produkt type SFP-GBIC-Modul
Poorten & interfaces
Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 2
Aantal Gigabit Ethernet (koper)-poorten 2
Data-uitwisseling
Max. overdrachtssnelheid 1 Gbit/s
Beheerfuncties
Switch type Unmanaged
Overige specificaties
Connectiviteitstechnologie Bedraad
Ingangsspanning 3.3
Design
Stapelbaar Nee
Kleur van het product Zilver
Power over Ethernet (PoE)
Power over Ethernet (PoE) Nee

TRENDNET ontwikkeld innovatieve, gebruikers vriendelijke en betrouwbare netwerken, waarop u kunt vertrouwen. Networks People Trust is onze doelstelling. TRENDNET oplossingen verbinden vele apparaten waardoor u eenvoudig en makkelijk verbonden kunt leven en werken. TRENDNET ontwikkeld sinds 1990 wereldwijd prijs aantrekkelijke netwerk oplossingen en verbindt u met alles wat u belangrijk vind.