| Artikel nr.: | 14017599 |
|---|
ATEN 2L-7D02UHX4 USB HDMI Secure KVM Kabel Set
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
Kabelset voor aansluiting op HDMI Secure KVM
De 2L-7D02UHX4 Secure KVM Kabelset zorgt voor hoogwaardige dataverbindingen tussen de Secure KVM Switch en uw HDMI servers en computers. De TAA compatibele kabelset maakt de aansluiting van video, USB toetsenbord/muis/CAC en audio (luidsprekers) mogelijk en biedt uitstekende prestaties met ATEN PSS PP v3.0 Secure KVM switches.
Specificaties
| Producent | ATEN |
|---|---|
| Product groep | Kabel |
| Product type | KVM-Kabel |
| Kleur | zwart |
| Lengte | 1.8 m |
| Leveringsomvang | 1 x 2L-7D02UHX4 1,8 m USB HDMI Secure KVM kabelset |
| Gewicht | 270 g |
| Hoogte verpakking | 30 mm |
| Breedte verpakking | 180 mm |
| Diepte verpakking | 200 mm |
| Gewicht verpakking | 0.29 kg |
Producten van het merk ATEN hebben een hoge beveiligingsstandaard en worden daarom vaak gebruikt op het gebied van omroep en media, onderwijs, transport, maar ook bij overheidsinstanties of andere vergelijkbare bedrijven en instellingen.
Het bedrijf ATEN is gespecialiseerd in connectiviteits- en beheeroplossingen. Deze omvatten KVM-switches, oplossingen voor onderhoud op afstand, producten voor beeldoverdracht, USB-randapparatuur en producten voor datacommunicatie.