| Artikel nr.: | 14017075 |
|---|---|
| Fabrikant artikel nr. | 2L-7D02UHX5 |
ATEN CS1142DPH4C 2-Port USB 5K DP/HDMI Dual Bildschirm Universal Secure KVM Switch , mit Cardreader
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
Entspricht den Sicherheitsanforderungen von PSD PP v4.0
Der ATEN PSD PP v4.0 Universal Secure KVM Switch CS1142DPH4C wurde speziell für die strengen Sicherheitsanforderungen von Verteidigungs- und Nachrichtendiensten entwickelt. Der ATEN PSD PP v4.0 Universal Secure KVM Switch CS1142DPH4C entspricht dem von der National Information Assurance Partnership (NIAP) zertifizierten Standard PSD PP v4.0 (Protection Profile for Peripheral Sharing Device, Version 4.0).
Der universelle sichere KVM-Switch CS1142DPH4C von ATEN PSD PP v4.0 sorgt für die Isolierung zwischen Computerquellen und Peripheriegeräten, während eine einzige Tastatur, Maus, ein Monitor, ein Lautsprecherset und ein Common Access Card (CAC)-Lesegerät zwischen verbundenen Computern verschiedener Sicherheitsklassen geteilt werden können. Die Konformität mit PSD PP v4.0 gewährleistet, dass die Funktionen zur geteilten Nutzung von Peripheriegeräten maximale Sicherheit für Benutzerdaten beim Wechseln des Port-Fokus bieten und unbefugte Datenflüsse oder -lecks zwischen verbundenen Quellen verhindern.
- Entspricht den Sicherheitsanforderungen gemäß PSD PP v4.0 (Schutzprofil für Peripheriegeräte zum geteilten Einsatz, Version 4.0)
- Ständig aktive Gehäuse-Einbruchserkennung
- Manipulationssichere Etiketten
- Nicht umprogrammierbare Firmware
- LED-Anzeigen für Peripheriegerätefilterung und KVM-Sicherheitsstatus
De belangrijkste beveiligingen omvatten isolatie en unidirectionele gegevensstroom, beperkte connectiviteit en filtering van randapparatuur, bescherming van gebruikersgegevens, configureerbare apparaatfiltering en -beheer, strikte audiofiltering en een altijd aan, sabotagebestendig ontwerp dat gevoelige gegevens isoleert, en geavanceerde beveiliging en een gemakkelijke direct te gebruiken ontwerp zorgt voor een veilige implementatie.
Om de beveiliging te verhogen, biedt de ATEN PSD PP v4.0 Secure KVM Switch CS1142DP4 alleen handmatige schakelmethoden, inclusief drukknoppen op het voorpaneel en Remote Port Selector (RPS) 1. De ATEN PSD PP v4.0 Secure KVM Switch biedt meerlaagse beveiliging CS1142DP4 zorgt voor een hoog niveau van desktopbeveiliging en gegevensbeveiliging voor toepassingen zoals overheids- en militaire instanties, zorgverleners, banken en financiële instellingen en andere organisaties die vaak gevoelige of vertrouwelijke gegevens op afzonderlijke netwerken verwerken.
De remote port selector is niet bij de levering inbegrepen en moet apart worden aangeschaft.
Specificaties
| Producent | ATEN |
|---|---|
| Product groep | KVM-Switches / PC-Shares |
| Product type | KVM-Switch, DisplayPort |
| Kleur | zwart |
| Leveringsomvang |
1x CS1142DPH4C 2-Port USB 5K DisplayPort/HDMI Dual Display Universal Secure KVM Switch 1x Netzteil, 1x Fußpolsterset, 1x Port-Namensschilder 1x HDMI-Kabelschloss-Set 1x Bedienungsanleitung |
| Interface | DP |
| Aansluiting op het lichtnet | Gerät-Eurostecker, Typ-C |
| Hoogte | 4.3 cm |
| Breedte | 14.36 cm |
| Diepte | 24.5 cm |
| Gewicht | 1.21 kg |
| Hoogte verpakking | 232 mm |
| Breedte verpakking | 37 mm |
| Diepte verpakking | 427 mm |
| Gewicht verpakking | 1.68 kg |
Producten van het merk ATEN hebben een hoge beveiligingsstandaard en worden daarom vaak gebruikt op het gebied van omroep en media, onderwijs, transport, maar ook bij overheidsinstanties of andere vergelijkbare bedrijven en instellingen.
Het bedrijf ATEN is gespecialiseerd in connectiviteits- en beheeroplossingen. Deze omvatten KVM-switches, oplossingen voor onderhoud op afstand, producten voor beeldoverdracht, USB-randapparatuur en producten voor datacommunicatie.