| Artikel nr.: | 14017595 |
|---|
ATEN 2L-7D02UH21X4 Secure HDMI KVM Cable Kit
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
Kabel Kit zum Anschluß an HDMI Secure KVM
Das sichere KVM-Kabel-Kit 2L-7D02UH21X4 bietet hochwertige Datenverbindungen zwischen den universellen sicheren KVM Switche PSD PP v4.0 von ATEN und Ihren HDMI-Servern und Computern.
Das Kabel-Kit ermöglicht den Anschluss von Video, USB-Tastatur/Maus/CAC und Audio (Lautsprecher) und liefert Auflösungen von bis zu 8K bei 60 Hz und 4K bei 120 Hz.
Specificaties
| Producent | ATEN |
|---|---|
| Product groep | Kabel |
| Product type | KVM-Kabel |
| Kleur | zwart |
| Lengte | 1.8 m |
| Leveringsomvang | 1x 2L-7D02UH21X4 1,8 m USB Ultra High Speed HDMI Secure KVM-Kabel-Kit |
| Hoogte | 24 mm |
| Breedte | 330 mm |
| Diepte | 450 mm |
| Gewicht | 290 g |
| Hoogte verpakking | 24 mm |
| Breedte verpakking | 330 mm |
| Diepte verpakking | 450 mm |
| Gewicht verpakking | 0.29 kg |
Producten van het merk ATEN hebben een hoge beveiligingsstandaard en worden daarom vaak gebruikt op het gebied van omroep en media, onderwijs, transport, maar ook bij overheidsinstanties of andere vergelijkbare bedrijven en instellingen.
Het bedrijf ATEN is gespecialiseerd in connectiviteits- en beheeroplossingen. Deze omvatten KVM-switches, oplossingen voor onderhoud op afstand, producten voor beeldoverdracht, USB-randapparatuur en producten voor datacommunicatie.