| Artikel nr.: | 19070589 |
|---|---|
| Fabrikant artikel nr. | 375.116 |
BACHMANN Voedingskabel CEE7/7, Aardeaansluiting GST18, zwart, 2 m
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
Apparaat voedingskabel CEE7/7 aardaansluiting GST18 2,0m
Stroomverdeler Apparaatkabel Wieland stroomkabel 16A/ 250V~, 50Hz 2 m H05VV-F 3G 1,5 mm² zwart CEE 7/7 veiligheidsstekker, haaks, gegoten Wieland GST18i3 contactdoos, centraal, geschroefd, met 0,3 m | 1,50 mm² groen/geel m. ringkabelschoen M6 IP20 afzonderlijk opgerold
Specificaties
| Producent | BACHMANN |
|---|---|
| Product groep | Stroomvoorziening |
| Product type | Stroomvoorziening |
| Kleur | zwart |
| Lengte | 2 m |
| Type connector kant 1 | 3P. German, CEE 7/7, Type-E/F |
| M/F kant 1 | Male |
| Type connector kant 2 | Wieland GST18 |
| M/F kant 2 | Female |
| Type stekker | 3P. German, CEE 7/7, Type-E/F |
| Beschermingsklasse (IP-code) | IP20 |
| Regionaal gebruik | Duitsland, Oostenrijk, Nederland |
| Hoogte | 0.04 m |
| Breedte | 0.18 m |
| Diepte | 0.22 m |
| Gewicht | 0.29 kg |
| Hoogte verpakking | 50 mm |
| Breedte verpakking | 180 mm |
| Diepte verpakking | 250 mm |
| Gewicht verpakking | 0.292 kg |
Het merk BACHMANN staat voor klantgerichte elektrotechnische componenten en systemen.
Bij de ontwikkeling en productie van de producten wordt ook de nadruk gelegd op toekomstige thema's zoals energiebeheer en energie-efficiëntie voor datacenters en industrie, evenals gebouwinstallatiesystemen. Het bedrijf profiteert van bijna 70 jaar ervaring in de elektronica-industrie.