| Artikel nr.: | 19070590 |
|---|---|
| Fabrikant artikel nr. | 375.117 |
BACHMANN voedingskabel CEE7/7 3m, Aardeaansluiting GST18, zwart, 3 m
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
Voedingskabel CEE7/7 Aardaansluiting GST18 3,0m
Zijde 1
Stekker CEE 7/7 (Type E/F)
Zijde 2
0,3m | 1,50mm² groen/geel met ringkabelschoen M6
Koppeling
WIELAND GST18i3
2-polig met aardingscontact
Zwart, zoals RAL 9005
20A / 250V~, IP20
Specificaties
| Producent | BACHMANN |
|---|---|
| Product groep | Stroomvoorziening |
| Product type | Stroomvoorziening |
| Kleur | zwart |
| Lengte | 3 m |
| Type connector kant 1 | 3P. German, CEE 7/7, Type-E/F |
| M/F kant 1 | Male |
| Type connector kant 2 | Wieland GST18 |
| M/F kant 2 | Female |
| Type stekker | 3P. German, CEE 7/7, Type-E/F |
| Beschermingsklasse (IP-code) | IP20 |
| Regionaal gebruik | Duitsland, Oostenrijk, Nederland |
| Hoogte | 0.04 m |
| Breedte | 0.2 m |
| Diepte | 0.2 m |
| Gewicht | 0.38 kg |
| Hoogte verpakking | 40 mm |
| Breedte verpakking | 210 mm |
| Diepte verpakking | 200 mm |
| Gewicht verpakking | 0.326 kg |
Het merk BACHMANN staat voor klantgerichte elektrotechnische componenten en systemen.
Bij de ontwikkeling en productie van de producten wordt ook de nadruk gelegd op toekomstige thema's zoals energiebeheer en energie-efficiëntie voor datacenters en industrie, evenals gebouwinstallatiesystemen. Het bedrijf profiteert van bijna 70 jaar ervaring in de elektronica-industrie.