Brother TN-3280 tonercartridge 1 stuk(s) Origineel Zwart
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
Brother TN-3280. Zwarte toner paginaopbrengst: 8000 pagina's, Printkleuren: Zwart, Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
Kies deze originele Brother TN-3280 tonercartridge met hoge capaciteit om er zeker van te zijn dat uw printer elke dag de heldere, professionele resultaten blijft leveren die uw belangrijke documenten verdienen. Eenvoudig te installeren en een kostenbesparende printoplossing voor op kantoor.
Specificaties
| Producent | BROTHER |
|---|---|
| Product type | Tonercartridges |
Gewicht en omvang
| Breedte | 199 mm |
|---|---|
| Diepte | 153 mm |
| Hoogte | 360 mm |
| Gewicht | 801 g |
Verpakking
| Afmetingen verpakking (BxDxH) | 360 x 195 x 150 mm |
|---|---|
| Gewicht verpakking | 1,32 kg |
Overige specificaties
| Kleur | Nee |
|---|---|
| Printtechnologie | Laserprinten |
Kenmerken
| Soort | Origineel |
|---|---|
| Printkleuren | Zwart |
| Merkcompatibiliteit | Brother |
| Compatibiliteit | HL-5340D, HL-5380DN, HL-5350DNLT, 5350DN, 5370DW, 5350DN2LT, MFC 8890DW, MFC 8880DN, DCP 8085DN |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Zwarte toner paginaopbrengst | 8000 pagina's |
| Cartridge terugname & recycling | Ja |
| Land van herkomst | China |
| Paginaopbrengst (A4, zwart-wit, cf. ISO/IEC 19752), ca. | 8000 pagina's |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
|---|---|
| Aantal dozen per palletlaag | 5 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 50 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 10 stuk(s) |
| Producten per pallet | 150 stuk(s) |
| Pallet brutohoogte | 18 cm |
| Pallet brutogewicht | 582 kg |
| Pallet type | 1200 x 1000 mm |