Brother TN-3390P tonercartridge 1 stuk(s) Origineel Zwart
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
Brother TN-3390P. Zwarte toner paginaopbrengst: 12000 pagina's, Printkleuren: Zwart, Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
Specificaties
| Producent | BROTHER |
|---|---|
| Product type | Tonercartridges |
Gewicht en omvang
| Breedte | 203 mm |
|---|---|
| Diepte | 150 mm |
| Hoogte | 360 mm |
| Gewicht | 805 g |
Verpakking
| Gewicht verpakking | 1,29 kg |
|---|
Overige specificaties
| Printtechnologie | Laserprinten |
|---|---|
| Paginaopbrengst voetnoot | ISO/IEC 19752 |
Kenmerken
| Soort | Origineel |
|---|---|
| Printkleuren | Zwart |
| Merkcompatibiliteit | Brother |
| Compatibiliteit | DCP-8110DN, HL-5440D, HL-5450DN, HL-5470DW, MFC-8510DN, MFC-8520DN |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Zwarte toner paginaopbrengst | 12000 pagina's |
| Cartridge terugname & recycling | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Land van herkomst | China |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
|---|---|
| Aantal dozen per palletlaag | 5 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 50 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 10 stuk(s) |
| Producten per pallet | 150 stuk(s) |
| Pallet brutohoogte | 18,2 cm |
| Pallet brutogewicht | 798 kg |
| Pallet type | 1200 x 1000 mm |