CHARMAST Powerbank W1148 10000mah black
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
Ultraslim Powerbank Universal Kompatibel
- Powerbank mit 10.000mah Kapazität
- Eingang: USB-C, USB-A
- Mit integrierten USB-A, USB-C, Apple 8-Pin, Micro-USB
- Eingang: 5V 3A
- TC-Ausgang: 5V 3A
Specificaties
| Producent | CHARMAST |
|---|---|
| Product groep | Smartphone Zubehör |
| Product type | Powerbank |
| Kleur | zwart |
| Leveringsomvang |
Powerbank W1148 User Manual |
| Ingang | DC 5 V 3 A |
| Uitgang | DC 5 V 3 A |
| Ingang-Aansluiting | USB-C, USB-A |
| Uitgang-Aansluiting | USB-A, USB-C, Apple 8-Pin, Micro-USB |
| Batterijcapaciteit | 10000 mAh |
| Aansluitingen beschikbaar |
|
| Ondersteunde oplaadtechnologie | Fast Charge |
| Batterijcategorie | Gerätebatterie |
| Aantal batterijen/accu’s | 1 stuks |
| Accuspanning | 3.7 V |
| Accucapaciteit | 10000 mAh |
| Batterijtype | Pack |
| Batterij/accu | eingebaut |
| Batterijtechnologie | Li-Ion |
| Hoogte | 17.7 mm |
| Breedte | 66.9 mm |
| Diepte | 144.34 mm |
| Gewicht | 240 g |
| Hoogte verpakking | 40 mm |
| Breedte verpakking | 110 mm |
| Diepte verpakking | 200 mm |
| Gewicht verpakking | 0.296 kg |