CHARMAST Powerbank W1148 10000mah black
Please log in to see our prices and to be able to order. Delivery only to industry, trade, crafts, public institutions, authorities and comparable institutions. No sale to private individuals!
LoginDescription
Ultraslim Powerbank Universal Kompatibel
- Powerbank mit 10.000mah Kapazität
- Eingang: USB-C, USB-A
- Mit integrierten USB-A, USB-C, Apple 8-Pin, Micro-USB
- Eingang: 5V 3A
- TC-Ausgang: 5V 3A
Specifications
| Manufacturer | CHARMAST |
|---|---|
| Product group | Smartphone Zubehör |
| Product type | Powerbank |
| Colour | black |
| Scope of delivery |
Powerbank W1148 User Manual |
| Input | DC 5 V 3 A |
| Output | DC 5 V 3 A |
| Input connector | USB-C, USB-A |
| Output connector | USB-A, USB-C, Apple 8-Pin, Micro-USB |
| Battery capacity | 10000 mAh |
| Connections available |
|
| Supported charging technology | Fast Charge |
| Battery category | Gerätebatterie |
| Number of batteries | 1 pieces |
| Battery Voltage | 3.7 V |
| Battery Capacity | 10000 mAh |
| Battery type | Pack |
| Battery | eingebaut |
| Battery technology | Li-Ion |
| Height | 17.7 mm |
| Width | 66.9 mm |
| Depth | 144.34 mm |
| Weight | 240 g |
| Height of packaging (single piece) | 40 mm |
| Width of packaging (single piece) | 110 mm |
| Depth of packaging (single piece) | 200 mm |
| Package weight (single piece) | 0.296 kg |