CHARMAST Powerbank W2065 20000mah black
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
Ultraslim Powerbank Universal Kompatibel
- Powerbank mit 20.000mah Kapazität
- Eingang: USB-C, USB-A, Micro-USB
- Mit integrierten USB-A, USB-C, Apple 8-Pin, Micro-USB
- Eingang: PD18W/QC18W
- Total-Ausgang: PD 22,5W
Specificaties
| Producent | CHARMAST |
|---|---|
| Product groep | Smartphone Zubehör |
| Product type | Powerbank |
| Kleur | zwart |
| Leveringsomvang |
Powerbank W2065 User Manual |
| Ingang | PD18W/QC18W |
| Uitgang | PD 22,5W |
| Ingang-Aansluiting | USB-C, USB-A, Micro-USB |
| Uitgang-Aansluiting | USB-A, USB-C, Apple 8-Pin, Micro-USB |
| Batterijcapaciteit | 20000 mAh |
| Aansluitingen beschikbaar |
|
| Ondersteunde oplaadtechnologie | Fast Charge |
| Batterijcategorie | Gerätebatterie |
| Aantal batterijen/accu’s | 1 stuks |
| Accuspanning | 3.85 V |
| Accucapaciteit | 20000 mAh |
| Batterijtype | Pack |
| Batterij/accu | eingebaut |
| Batterijtechnologie | Li-Ion |
| Hoogte | 19 mm |
| Breedte | 72.51 mm |
| Diepte | 160.11 mm |
| Gewicht | 331 g |
| Hoogte verpakking | 40 mm |
| Breedte verpakking | 100 mm |
| Diepte verpakking | 200 mm |
| Gewicht verpakking | 0.376 kg |